Krása a módaMóda

Lehký přehoz přes šaty: 3 tipy na skvělé doplňky

Lehký přehoz přes šaty: 3 tipy na skvělé doplňky

Léto je sice zpravidla provázené teplým počasím, i v této době však může nastat situace, kdy budete muset své šaty doplnit o kousek, který vás zahřeje. Čím doplnit šaty, aby výsledný outfit každého ohromil a vy jste se stále cítila svá a sexy?

Hedvábný šátek

Pokud toužíte doplnit svůj outfit jen o nějaký lehký přehoz přes šaty, zvažte zejména vhodnost zvoleného přehozu na konkrétní příležitost. Existují totiž takové akce, na které se nehodí přijít jen tak s něčím. Společenské události takové úrovně a důležitosti se neobejdou bez adekvátního ošacení, a proto doplňte své šaty v chladnějším letním počasí či ve večerních hodinách například o hedvábný šátek v ladících barvách. Můžete jej nosit jen tak přehozený přes ramena, nebo jej nastylovat za pomoci pásku.

Mušelínový přehoz

Jestliže vám to událost dovolí, můžete namísto hedvábí sáhnout po tak dokonalém materiálu jakým je mušelín. S bavlněným mušelínem se v letošním roce doslova roztrhl pytel a není se čemu divit. A to totiž do letních dní naprosto dokonalý materiál. Jedinou jeho nevýhodou je až příliš ležérní vzhled, kvůli čemuž se příliš nehodí na slavnostní události. Při posezení s přáteli nebo rodinou jej ale velmi oceníte.

Lehké kimono

V inspiraci japonským módním stylem plní evropské regály designéři velkým módních domů lehkými vzdušnými kimony. Ty sice můžete nosit jako alternativu k šatům, mnohem lépe je však využijete coby lehký přehoz přes šaty. Jsou k dostání v mnoha materiálech i vzorech. Často se jedná o poměrně výrazné kousky, a proto je lepší k nim volit spíše méně nápadné šaty a doplňky. Pamatujte, že méně je někdy více!