Další

Jména, která přitahují vysoké IQ: máte jedno z těchto 5?

Jména, která přitahují vysoké IQ: máte jedno z těchto 5?

Inteligenční kvocient, čili IQ, je způsob, jak vyčíslit inteligenci člověka v poměru k ostatní populaci.

  • Za průměr se považují IQ hodnoty mezi 90 a 110.
  • Pokud máte IQ nad 110, můžete se považovat za nadprůměrného.
  • Hodnoty nad130 už dosahují pouze 3 % populace.

Jaká jsou jména, která přitahují vysoké IQ? Patříte mezi ně?

David

David je člověk, který může mít vysoké IQ. Bohužel jsou jeho stinnými stránkami také to, že když si jde za svým cílem, umí být až bezohledný. Tato osoba je cílevědomá a chce dosáhnout velkých věcí. Pokud je ale jméno zkombinováno se stejně silným příjmením, může se vám David vymknout z ruky. skutečně patří mezi jména, která přitahují vysoké IQ, ale někdy také problémy.

Kateřina

Kateřina je většinou velmi učenlivá a inteligentní. Ani ona ale není čistá jako lilie. Některé Kateřiny (v závislosti v kombinaci s příjmením či hvězdným znamením) mohou být vychytralé, prospěchářské a arogantní. Pokud je inteligence těchto žen bez jakékoli touhy uškodit ostatním, může to Kateřina dosáhnout opravdu daleko.

Tomáš

Toto je jméno určené pro někoho opravdu výjimečného. Jedná se o osobu, která to může hodně daleko dotáhnout tam, kde se vyžaduje velké množství energie. Často vynikají jako sportovci. I když jsou inteligentní, většinou je to táhne spíše k pohybu, než aby používali hlavu.

Viktorie

Viktorie je inteligentní, ale také materialistická a hůře přizpůsobitelná. Snaží se dosáhnout vysokých cílů a pravdou je, že ne vždy se ohlíží na to, co si o tom myslí okolí. Vdává se později a není výjimkou, že v manželství je dominantnější. Ke svým dětem je pozorná a citlivá.

Zora

Jedná se o ženu, která se velmi snadno přizpůsobí novým situacím a není pro ni problém přiznat svou chybu. Je velmi inteligentní, ale také citlivá. Potřebuje být obklopena dobrými přáteli, jinak se uzavírá do sebe.

Počet jmen

Kolik je v ČR lidí, kteří mohou mít dáno vysoké IQ díky jménu (data jsou k roku 2016)?

JménoPočet osob
David101 311
Kateřina118 127
Tomáš181 926
Viktorie13 687
Zora1 802