Další

3 jména, která přitahují obezitu: Je mezi nimi i to vaše?

3 jména, která přitahují obezitu: Je mezi nimi i to vaše?

Není nijak vědecky podloženo, že by lidé tloustli na základě toho, jak se jmenují. Obezita je většinou způsobena mnoha faktory, jako je genetika, stravovací návyky nebo životní styl. Nicméně existují některá jména, která se často objevují u lidí, jež mají tendenci k přejídání a přibírání na váze. Toto jsou jména, která přitahují obezitu. 

1. Adéla

Adély jsou velmi odhodlané, sebevědomé a vzdělané ženy. Vždy se snaží zvítězit a vědí přesně, co chtějí. Někdy se však mohou do své práce tolik ponořit, že zapomenou dbát na pravidelný spánek a vyváženou stravu. To je nutí k přejídání a dělání si radostí sladkostmi, kterými si obalují nervy. Známou představitelkou jména, která byla v minulosti silně obézní, je anglická zpěvačka a skladatelka Adele.

Detail na odhalené břicho ženy ve velkých kalhotách.

2. Halina

Mezi jména, která přitahují obezitu, patří také jméno Halina. Jedná se o dámy velmi sebevědomé a asertivní. Dokáží být vynalézavé a nemají rády, když někdo posuzuje to, co se rozhodly udělat. Tyto ženy jsou nezávislé, nestálé a jsou doslova nepředvídatelné. Umí být také velmi emocionální a těžko snáší neúspěch, který v nich budí pocit smutku, jenž se snaží zajíst. Díky tomu mohou Haliny rychle tloustnout a v případě, že je na přibírání upozorníte, můžete očekávat z jejich strany zlost, nikoliv uvědomění. Obézní představitelkou tohoto jména je známá česká spisovatelka, scenáristka, publicistka, vydavatelka a občasná herečka, Halina Pawlowská. 

3. Eva

Evy bývají velmi zodpovědné a rozumné ženy. Jsou něžné a lásku by nejradši rozdaly na každém kroku. Jsou také velmi obětavé, a to někdy až tak, že mohou být zklamané, když jim jejich pomoc není opětována. Pohání je dobro druhých, proto zradu někoho blízkého nesou velice těžce. V takovém případě se často uzavřou do sebe, straní se lidí a mohou se začít nezdravě přejídat, aby přebily svůj žal. Jednou z nejznámějších českých baculek je Ewa Farna. Jedná se o populární zpěvačku polského původu.

Obézní dívka pijící vodu v kuchyni.