Další

Jména, která přitahují hamižnost: nemáte jedno z těchto 6?

Jména, která přitahují hamižnost: nemáte jedno z těchto 6?

Hamižnost není pěkná vlastnost. Nicméně v některých případech může lidi vyburcovat k tomu, aby se snažili vydat ze sebe maximum. Zatímco někteří jsou hamižní v tom smyslu, že se snaží zlepšit život sami sobě, jiní shromažďují majetky pro své rodinné členy. Jaká jsou jména, která přitahují hamižnost?

Emanuel

Emanuel rozhodně patří mezi jména, která přitahují hamižnost. Všechno, co dělá, mu musí přinést peníze, jinak o to ztrácí zájem. I když má rodinu, obvykle na první místo staví sám sebe a svou kariéru. Emanuel zkrátka patří mezi čisté materialisty. Rád poznává nové věci, což je důvod, proč se s ním partneři nenudí.

Jaroslav

Nejenom, že je silně materialistický, je také majetnický, a to i ve vztazích. Pokud si něco začnete s Jaroslavem, musíte počítat s tím, že se stanete jeho majetkem. Tento muž má ale i své světlé stránky. V případech, kdy nejde o peníze, je hravý a citlivý. Jaroslav narozený v Panně svými penězi rád zahrnuje svou rodinu.

Marcela

Tato osoba nemá ráda změny. Hamižná je pouze v případě, že je narozená ve znamení Lva.

Natálie

I když je velmi citlivá, může být také hamižná. Svou svůdnost využívá k vlastnímu prospěchu. Ráda se předvádí a potřebuje žít na úrovni. Mezi její pozitivní vlastnosti patří:

  • věrnost rodině,
  • soucit,
  • touha pomoci trpícím lidem.

Otmar

Toto jméno má obrovskou energii. Jedná se o osobu, která je zaměřená na své cíle. Bohužel za nimi někdy jde hlava nehlava, jako slepý kůň. Čím větší finanční prospěch bude z určité činnosti mít, tím více ho daný úkol láká. Jedná se o bystrého člověka, který dokáže objevit každou příležitost. Často chodí pozdě a umí být velmi náladový. Mezi jeho nepříznivé vlastnosti patří také to, že nedokáže vyjádřit své city.

Simona

Simona je krásná a materialistická. Ráda přepočítává peníze, obzvláště, když jich je hodně. Měla by se vdávat později, protože jako mladá si chce hodně užívat.

Počet osob

Kolik osob v České republice má jedno z hamižných jmen?

JménoPočet osob
Emanuel1 218
Jaroslav172 785
Marcela53 654
Natálie33 761
Otmar400
Simona29 617