KrásaKrása a móda

Jaká kosmetika Cien z Lidlu se vyplatí: tyto 3 produkty musíte zkusit

Jaká kosmetika Cien z Lidlu se vyplatí: tyto 3 produkty musíte zkusit

Nemáte čas si zajít do drogerií pro kosmetiku? Pokud navštěvujete Lidl, tak jste si možná všimli, že mají svoji vlastní kosmetiku Cien. Jedná se o levné produkty z řad pečující a dekorativní kosmetiky. Připravili jsme si pro vás výrobky, které se vyplatí pořídit.

Micelární voda Fresh

Základem každé pečující rutiny je odličování. Je samozřejmostí se odličovat vždy, když jste namalované, ale také i ráno, jelikož pleť přes noc na sebe nasbírá kdejaké nečistoty. K tomuto kroku se vám bude hodit micelární voda Fresh od Cien. Tato micelárka neobsahuje žádný alkohol, sulfáty, parabeny, silikony a lepek. Taktéž je cruelty-free, což znamená, že produkt se netestuje na zvířatech. Výrobek neštípe v očích, nelepí ani po ní nepne nebo nesvědí obličej. Celkově jemně vyčistí pleť. Nezapomeňte po použití micelární vody, si opláchnout obličej vodou, aby se neucpávaly póry.

Provitamin Shampoo Repair & Care

Šampon dodává vlasům hydrataci tam, kde ji nejvíce potřebují a zklidňuje jejich krepatění a třepení, aniž by je zatěžoval. Tento pokročilý uhlazující systém obohacený o pro vitamin pomáhá zkrotit nepoddajné vlasy a zanechává je hladké a hebké. Nemusíte se bát ani častější mastnoty vlasů nebo lupů. Celkově vlasy opravuje a pečuje o ně.

Levandulový krém na ruce

Trpíte na suché a popraskané ruce? Vyzkoušejte tento levandulový krém na ruce a pociťte jemnou a hedvábnou pokožku. Jelikož je balení malé a roztomilé, vleze se vám i do té nejmenší kabelky, a tudíž ho máte vždy při sobě.

Shrnutí

Výše jsme si pro vás připravili tři výrobky od značky Cien, které se vám vyplatí koupit. Mezi ně jsme zařadili:

  • Levandulový krém na ruce
  • Provitamin Shampoo Repair & Care
  • Micelární voda Fresh