Další

Jak zapůsobit na muže: najděte si v roce 2024 svůj protějšek

Jak zapůsobit na muže: najděte si v roce 2024 svůj protějšek

Každý muž je jedinečný a má od ženy jiná očekávání. Proto nemůžeme hledat jeden konkrétní postup, který funkční vždy a za každé situace. Je velký rozdíl v tom, zda hovoříme o stávajícím příteli nebo manželovi, kamarádovi, kterého velmi dobře známe, kolegovi, kterého potkáváme pravidelně v zaměstnání, cizím muži na baru nebo prostě jestli toužíme zaujmout náhodného kolemjdoucího na ulici. Navzdory tomu však existují jistá pravidla a ta nám mohou pomoci zvýšit naše šance ať se snažíme o cokoli.

Vzhled není všechno, ale…

Všude slýcháme, že vzhled není důležitý. Pokud máme ale zaujmout muže, který nás vidí jen chviličku, musíme se spolehnout právě na ten. Naši báječnou osobnost totiž na první pohled prostě neuvidí. Proto se vám vyplatí věnovat pozornost vnějšímu vzhledu. Pozor ale! Nic se nesmí přehánět. Většina mužů uvádí, že příliš vyzývavé líčení i oblečení nevyhledává. Zdravé sebevědomí, slušivé oblečení, milý úsměv a přátelské vystupování je naprostý základ.

Buďte sami sebou

Pokud vás zajímá, jak zapůsobit na muže, kterého potkáváte opakovaně a u něhož máte možnost ukázat svou skvělou povahu, je to něco jiného. Vždy platí pravidlo, abyste zůstali sami sebou. Jakékoli přetvařování není na místě. Pokud s daným mužem totiž navážete vztah, nevydržíte se přetvařovat věčně, a románek se dřív nebo později rozpadne. V opačném případě, pokud na vybraného muže vaše osobnost nezapůsobí, není to zřejmě pro vás ten pravý.

Za všech okolností s ním komunikujte upřímně a otevřeně. Komunikace je základ každého zdravého vztahu. Nejen těch milostných. Způsobem, jak zapůsobit na muže, je také podporovat jeho záliby a koníčky. Podržet ho při neúspěších, osobních i pracovních, a radovat se z jeho úspěchů. Sdílejte tyto silné okamžiky společně a posílíte tím vaše vzájemné pouto. Muž pozná, že se na vás může spolehnout a začne si čas s vámi užívat.