Další

Jak si udržet muže? Vyzkoušejte naše tipy

Jak si udržet muže? Vyzkoušejte naše tipy

Najít muže, který vás bude milovat, nemusí být snadné. Ještě těší je udržet si ho. Každý vztah může časem vyblednout, může se z něj vytratit jiskra. Záleží však na obou partnerech, jakým způsobem se k dané situaci postaví – zda budou chtít vztah udržet či jej ukončit.

Jak si udržet muže?

Každý muž má rád, když o něj žena pečuje.

Pochvala potěší

Dejte svému muži najevo, že vám na něm záleží tím, že jej budete chválit. Klidně za něco, co se mu povede, za drobnou pozornost, kterou vám bude věnovat. Můžete jej ocenit slovně nebo nějakou drobností – dobrou večeří při svíčkách, návštěvou jeho oblíbené kapely nebo výletem. Pošimrejte jeho ego. Pokud jej nebudete chválit, třeba se najde jiná, která to udělá za vás.

Pečujte o sebe

Každý muž touží po tom, aby byla jeho žena atraktivní. To se nezmění ani ve vztahu, který trvá již dlouhou dobu. Najděte si vždy chvilku jen pro sebe a péči o svoje tělo a svůj vzhled. Také dejte pozor na svoji váhu. Muže nebude lákat žena, která v dlouhodobém vztahu přibrala více kilogramů.

Společné aktivity

Společně strávené chvilky jsou nejvíc, co vztahu prospěje. Najděte si společnou zábavu. Mohou to být třeba výlety nebo sportovní aktivity. Během pohybu dochází k vyplavování hormonů štěstí. Pomáhají vám přenášet pocit spokojenosti i do vašeho vztahu.

Chvíle jen pro sebe

I když společně strávené chvíle jsou to nejvíce, co můžete vztahu dopřát, občas touží nebo potřebuje být každý z partnerů sám. Dopřejte chvilku samoty i svému muži.

Úžasná milenka

Intimní stránka hraje v jakémkoli vztahu velice důležitou roli. Oživení vyžaduje i intimní vztah. Inspirujte se, hledejte inovaci. Umění milovat je pro spokojený vztah velice důležité. Překvapte svého muže něčím neobvyklým. Vyvarujte se stereotypu. Endorfíny, které jsou během sexu vyplavované, poskytují blaho.

Stálý zájem a naslouchání

Vztah a láska by neměly být považovány za něco samozřejmého. Je potřeba o ně pečovat. Projevte zájem o svého muže, o to, co dělá, co ho trápí nebo naopak těší. Bez zájmu neudržíte žádný vztah funkční.

Naslouchejte svému muži, potřebuje cítit vaši podporu. Dejte najevo svůj stálý zájem.