Další

Jak překvapit novomanžele: Tipy na nejlepší dary

Jak překvapit novomanžele: Tipy na nejlepší dary

Možná vás čeká letos nějaká svatební hostina a vy přemýšlíte, čím obdarovat novomanžele. Jaký vybrat dárek, aby nebyl příliš nudný, neválel se v krabici a aby byl opravdu využit? Co když novomanželé stále tvrdí, že si nepřejí žádné dárky? Přinášíme vám několik tipů na originální dárky, které jistě potěší.

Romantika ve dvou

Dárkovým poukazem na romantický pobyt nejlépe s wellness rozhodně nic nezkazíte. Nestojí mnoho a věřte, že jím potěšíte. Dbejte na to, aby měl vámi vybraný hotel kladné recenze a abyste měli jistotu, že tu bude o novomanžele dobře postaráno. Rozhodně by měl mít voucher dostatečnou délku platnosti, aby nemusel být uplatněn například do měsíce ve zbytečném spěchu.

Adrenalin

Pokud víte, že nevěsta s ženichem vyhledávají adrenalin, zkuste jim nějaký pořídit. Může jít o tandemový seskok padákem, bungee jumping nebo o něco méně odvážný za to romantický let balonem či malým letadlem. Fantazii se meze nekladou, a navíc jsou zážitky to nejlepší, co můžete někomu darovat.

Něco na památku

Rádi byste darovali něco, co bude páru připomínat jeden z jeho nejdůležitějších dní v životě? Pak nechte vyrobit cokoli personalizovaného. Určitě ale nechcete, aby se váš dárek povaloval někde na dně krabice ve sklepě. Volte proto takový, který lze používat klidně na denní bázi. Vhodné jsou například sklenice na víno, nástěnné hodiny či nechte zhotovit svatební karikaturu páru, kterou si mohou doma pověsit.

Finance nikdy neurazí

Nevíte si rady a máte pocit, že novomanželé mají vše? Můžete je obdarovat finančním obnosem. Ani ten však nemusí vypadat vůbec nudně. Na internetu najdete spoustu inspirace, jak lze peníze věnovat, a potěšit tak navíc svou originalitou. Jako bonus si můžete být jisti, že dvojice zajisté použije váš dárek na něco, po čem sama touží.