Krása a módaMóda

Jak nosit kotníkové boty: 5 trendy způsobů, se kterými budete IN

Jak nosit kotníkové boty: 5 trendy způsobů, se kterými budete IN

Jak nosit kotníkové boty? S čím je kombinovat? Hodí se jen k džínům, nebo je lze nosit i společně s šaty? To jsou otázky, které se hlavou možná honí i vám. Kotníkové boty jsou trendy a ženám se líbí. Ne všechny ale mají jasno v tom, jak nosit kotníkové boty a s čím je sladit. A s tím vám rádi pomůžeme v tomto článku.

Nevíte, jak nosit kotníkové boty?

Pokud tápete, jak nosit kotníkové boty, k čemu, s čím a podobně, pak jste tady správně. Za nás je tohle pětice stylových možností, jak se dají kotníkové botky nosit. Pro který z nich se rozhodnete?

Svetr a džíny

Jednoduchý a pohodlný look, ve kterém můžete na kafe s kamarádkou nebo klidně do práce. Zkombinovat svetr, pohodlné džíny a na nohy obout kotníkové boty? To se jeví jako ideální možnost do tohoto období, kdy ještě není tak úplně teplo.

Kostýmek

Přemýšlíte, jak nosit kotníkové boty a pohráváte si s myšlenkou, jestli by se daly nosit také ke kostýmku? My říkáme – proč ne! Dneska je móda hodně otevřená různým kombinacím a experimentům. Často se k sobě ladí kousky, které by vás na první dobrou nenapadly, ale ve výsledku to vypadá super.

Sukně

Pokud jste žena, která ráda nosí sukně a nedá na ně dopustit, nebojte se k nim obout také kotníkové boty. Nebude to vypadat zle, ba spíše naopak. Kotníkové boty se hodí jak k minisukni, tak k sukni ke kolenům nebo klidně i k delším modelům. Zkrátka jak je libo.

Mikinové šaty

Další z velmi pohodlných a zároveň i stylových možností, jak nosit kotníkové boty, je spojit je s mikinovými šaty. Mikinové šaty jsou trend, který je tu s námi už několik let a stále roste na své popularitě.

Šaty

Co by to bylo za tipy, jak nosit kotníkové boty, pokud by se mezi nimi neobjevily také šaty. I k těm si boty ke kotníku klidně můžete obout a nebát se, že to bude vypadat zle. Za nás je tahle kombinace stylová a trendy.