Krása a módaMóda

Dámské boty k šatům: 5 tipů co nosit teď v zimě

Dámské boty k šatům: 5 tipů co nosit teď v zimě

Šaty k ženám neodmyslitelně patří a jejich nošení se nemusíme vzdávat ani teď v zimě. Stačí se jen vhodně obléknout vzhledem k aktuálnímu počasí a vybrat dámské boty k šatům, ve kterých nám nebude zima. Máme pro vás hned 5 tipů, co můžete během zimy nosit.

Dámské boty k šatům

Milujete nosit šaty? A chcete je nosit i tehdy, kdy venkovní teploty klesají a z nebe se snáší sněhové vločky? Klidně můžete! Poradíme vám, jaké dámské boty k šatům teď v zimě vybrat.

  • Kozačky
  • Šněrovací boty
  • Kotníkové boty
  • Zateplené holinky
  • Kozačky ke kotníkům

Tip první: kozačky

Když se řekne dámské boty k šatům, které se dají nosit v zimě, většinu z nás automaticky napadnou vysoké kozačky. Nejenže zajistí pohodlí i v době, kdy je venku chladno, ale zároveň vypadají stylové a vaše nohy díky nim vyniknou. Nebojte se nosit kozačky klidně až nad kolena.

Tip druhý: šněrovací boty

Máte-li pře zimu rády pohodlí, noste k šatům vyšší šněrovací boty. Jsou trendy a na pohled bezesporu dost zajímavé na to, abyste díky nim strhli pozornost svým směrem. Když si vyberete zateplený model, pak vám nebude chladno a nošení šatů v zimě si díky těmto botkám užijete.

Tip třetí: kotníkové boty

Jste žena, ale na podpatky vás neužije? Hledáte pohodlnější dámské boty k šatům, u kterých nebude hrozit, že si nepříjemně a bolavě zvrtnete kotník? A co třeba něco takového – kotníkové boty na rovné podrážce s příjemně teploučkým kožíškem, díky kterému vás nohy ani v tom největším mrazu rozhodně zábst nebudou?

Tip čtvrtý: zateplené holinky

Kdo prohlásil, že se holinky neboli gumáky hodí jen někde na pole nebo doma na dvůr, ten se zasekl někde v hodně dávné době. Dneska totiž můžeme holinky nosit stylově a s úsměvem na rtech. Teď na zimu se skvěle hodí holinky s kožíškem. V takových botkách vás zima ani typická sněhová břečka nerozhodí.

Tip pátý: kozačky ke kotníkům

Posledním tipem na dámské boty k šatům, které můžete nosit teď v zimě, jsou kotníkové kozačky. Klidně i na podpatku, pokud si na chůzi tzv. na vysoké noze troufáte i tehdy, kdy venku hrozí třeba nějaká ta ledovačka.