KrásaKrása a móda

Co se vyplatí koupit v dm: 4 skvělé výrobky, které stojí za to

Co se vyplatí koupit v dm: 4 skvělé výrobky, které stojí za to

Nechcete utrácet peníze za zbytečnosti? Připravili jsme si pro vás čtyři nejlepší produkty z různých kategorií. Vyzkoušejte tyto produkty:

  • Paletku očních stínů Diamante Violet od Gabriella Salvete
  • Hyalurogel pleťový krém od Mixy
  • Šampon na vlasy Repair od Herbal Essences
  • Vosk na vousy od Bulldog Skincare

Gabriella Salvete – paletka očních stínů 09 Diamante Violet

Paletka, která kombinuje matné, třpytivé, metalické a holografické odstíny. Celkově vás pohltí její vysoká pigmentace a výrazné barvy. S tímto skvostem dokážete vytvořit jak denní jemné líčení s metalickým odleskem nebo naopak, vytvoříte večerní dramatické líčení očí. Možná vás navíc potěší, že produkt je vegan a cruelty free. Přestaňte se bát barev a vyzkoušejte všechny možnost, které paletka nabízí.

Herbal Essences – šampon na vlasy Repair

Tento šampon je obohacený o bio bylinné esence, antioxidační směsi, aloe a mořské řasy. Šampon neobsahuje parabeny a je velmi šetrný k vašim vlasům. Po použití budou vaše vlasy lesklé, hydratované a nádherně provoněné. Je vhodný na barvené, poškozené, roztřepené a suché vlasy.

Bulldog Skincare – vosk na vousy Original

Je speciálně navržen pro změkčení, zkrocení vašeho vousu. Po použití bude váš vous hydratovaný a zdravý. Je vyroben z více než 98 % přírodních surovin. Navíc díky obsahu aloe vera, zeleného čaje a camelinového oleje poskytuje přirozený vzhled bez pocitu lepivosti a mastnoty. Vyzkoušejte vosk na vousy Original od značky Bulldog pro dokonalou úpravu vašeho vousu.

Mixa – Hyalurogel pleťový krém výživný

Máte citlivou pleť se sklonem k vysušení? Tak Mixa se stane velmi dobrý pomocníkem, jelikož se jedná o intenzivně hydratační krém, který je obohacený o kyselinu hyaluronovou. Kyselina hyaluronová dokáže vázat množství vody, pomáhá zlepšovat hydrataci pokožky. Díky unikátní krémové textuře proniká péče rychle do pokožky a zanechává ji dlouhodobě vyživenou.

Shrnutí

V článku jsme zmínili 4 nejlepší produkty, které stojí za to koupit. Vyberte si mezi paletkou, která obsahuje pigmentované a mnoho texturované odstíny, šampon, který dává vlasy do pořádku, pro pány vhodný vosk na vousy nebo pro hydrataci pleti, denní krém od Mixy.