Krása a móda

Cien drogerie: jaké produkty nabízí a kde je koupit i mimo LIDL?

Cien drogerie: jaké produkty nabízí a kde je koupit i mimo LIDL?

Cien je privátní značka obchodního řetězce LIDL, která je dostupná v jednotlivých prodejnách nebo na e-shopu. V nabídce najdete kvalitní a cenově dostupné kosmetické produkty. Máme pro vás 2 tipy, ve kterých drogeriích koupit značku Cien, pokud jsou vaše oblíbené produkty v kamenné prodejně LIDL vyprodané. 

Jaké produkty Cien nabízí:

Produkty této značky jsou mezi spotřebiteli velmi oblíbené vzhledem k poměru jejich ceny a kvality. Značka prošla například zkouškou časopisu dTest, který se zabývá testováním a recenzováním různých produktů nebo výrobků se zaměřením jejich slibované složení, účinky nebo funkčnost. Právě značka Cien získala velmi vysoké hodnocení.

V jejich nabídce najdete:

  • pečující kosmetiku – krémy na pleť i tělo 
  • micelární vody, odličovací gely a masky na pleť
  • dekorativní kosmetiku – make-up a BB krémy, rtěnky, tvářenky
  • vlasovou kosmetiku – šampony a kondicionéry, laky na vlasy, suché šampony, tužidla
  • sprchové gely a mýdla 
  • deodoranty, laky a odlakovač na nehty
  • opalovací krémy, atd.

Čas od času jsou dostupné také limitované edice jak pečující, tak dekorativní kosmetiky Cien.

Kde koupit Cien v drogerii

Produkty značky Cien nabízí česká Drogerie Kmeťová. V nabídce najdete kosmetické pomůcky jako vatové tyčinky nebo odličovače. Dále zakoupíte vlasovou i pečující kosmetiku Cien, která díky svému složení poskytuje pokožce vhodnou péči i ochranu. Objednané zboží si můžete osobně vyzvednout nebo nechat pohodlně zaslat až k vám domů. 

Druhým tipem je internetová drogerie Make-up.cz. Tato drogerie se snaží poskytovat různé kosmetické produkty světových značek, které nejsou běžně dostupné v kamenných obchodech a drogeriích. Na jejich webových stránkách najdete kosmetiku Cien spolu s dalšími značkami. Výrobky Cien, tak můžete objednat kdykoliv, pokud se ve vaší blízkosti nenachází kamenná prodejna LIDL. Využít můžete výhody jako jsou doprava zdarma nebo různé sezónní výprodeje.