Krása a módaNehty

Černo-stříbrné nehty: sexy manikúra v pohodlí domova

Černo-stříbrné nehty: sexy manikúra v pohodlí domova

Kombinace černé a stříbrné barvy zkrátka nemůže zklamat. Černá barva je vysoce univerzální, a proto se hodí k jakémukoli outfitu, který si vyberete. A stříbrné odlesky její krásu jen podtrhují. Černo-stříbrné nehty jsou zkrátka sázkou na jistotu. Budete s nimi za hvězdu, a to nejen na večírcích.

Jak s gel laky pracovat

Postup při aplikaci gel laku se velmi blíží tomu, na který jste zvyklí u klasického lakování. Gel laky bývají na první pohled stejné jako klasické laky, skladují se však v neprůhledných lahvičkách, aby do nich nemohlo pronikat sluneční záření, které by je snadno znehodnotilo. Při manipulaci s nimi proto omezte dobu, kdy jsou otevřené na minimum a nenechte na ně svítit ani světlo z vaší zapékací lampy.

Jak na černo-stříbrné nehty v gel laku

Na úvod použijte nail prep a primer. Tyto vodičky mají za úkol vás nehet připravit a zlepšují výdrž gel laku. Poté aplikujte base coat a můžete přejít i barevné vrstvě. Nezapomeňte každou vrstvu gel laku vždy zapéct v LED/UV lampě podle návodu.

Krásný černý gel lak má ve svém portfoliu značka Ruscona. Najdete jej pod názvem UV/LED GELLAK BLACK 107. Stříbrný lak zase zvolte kupříkladu od téže značky v odstínu CAT EYE 07 nebo sáhněte do široké nabídky stříbrných gel laků od NANI Nails. Mají k dispozici více než deset různých odstínů a jistě si proto vyberete.

Tyto gel laky můžete mezi sebou libovolně kombinovat. Například na některé prsty aplikujte pouze černý lak, na jiné zase stříbrný a na zbylých pak použijte oba.

Je velmi důležité na závěr použít i top coat a každou vrstvu jednotlivě pečlivě zapéct v lampě podle návodu. Obvykle stačí 30 až 120 vteřin, závěrečné zapékání však bývá o něco delší. Je třeba poslouchat pokyny výrobce gel laku, jelikož každý produkt potřebuje jiné podmínky.