Krása a módaMóda

Nejmodernější boty na nízkém podpatku

Nejmodernější boty na nízkém podpatku

Milujete lodičky a zároveň pohodlí? Zkuste boty na nízkém podpatku, zase se vrací do módy. Vaši postavu tento typ bot opticky prodlouží. Boty na podpatku navíc působí žensky a zároveň se vám v nich bude dobře chodit.

Sandále nebo pantofle na nízkém podpatku

Vyzkoušejte sandále nebo pantofle na nízkém tenkém podpatku. Obout si je můžete k letním šatům, ale klidně i k džínám.

Tip pro vás: Vyzkoušejte lodičky s odhalenou patou. Je to jakýsi kompromis mezi sandálkami a klasickými lodičkami.

Lodičky na nízkém podpatku

Lodičky nemusí být vždy jen s vysokým podpatkem, pořídit si můžete klidně i lodičky s podpatkem nízkým. Jsou pohodlné a také trochu retro. Neváhejte si je obléct k hezkým vintage kouskům, poohlédnout se po nich můžete třeba v secondhandech. Hodí se ale i ke kouskům moderním.

Tip pro vás: Klasické lodičky neutrálních barev s nízkým podpatkem obouvejte spíše k formálnějšímu oblečení do práce (vypasované sako, černé kalhoty). Barevné lodičky na podpatku oblékněte k letnímu overalu, maxisukni nebo třeba džínám či koženým kalhotám.

Jak a k čemu nosit boty na nízkém podpatku

Boty na nízkém podpatku musíte umět správně kombinovat. Pozor si dávejte hlavně u polokozaček a uzavřených kotníkových bot, které zkracují postavu. Kotníkové boty na nízkém podpatku je dobré nosit v kombinaci s těsnými kalhotami nebo sukní, která končí nad koleny.

Univerzální použití mají letní sandálky na nízkém a širokém podpatku. Využijte je k sukním a šatům všech délek, k šortkám i ke kalhotám. Jsou stabilní, pohodlné a ocení je i dámy ve vyšším věku. Na nižším širokém podpatku lze chodit i několik hodin denně a stále se cítit pohodlně.

Tip pro vás: Vyzkoušejte zajímavé vícebarevné nebo květinové vzory. Boty nemusí být vždy jen černé nebo béžové.