Krása a módaMóda

Anglická móda pro baculky: 4 skvělé značky, které musíte vyzkoušet!

Anglická móda pro baculky: 4 skvělé značky, které musíte vyzkoušet!

Anglická móda pro baculky je krásná, elegantní a stylová. Nemusíte se být, že si v nabídce anglických módních značek nevybere kvůli nedostatečnému rozsahu velikostí. Tamní oděvní průmysl totiž s lidskou variabilitou počítá a pracuje. V britských kouscích si nikdy nebudete připadat jako v pytli, ale naopak můžete dát průchod své ženskosti.

Marks&Spencer

Značka Marks&Spencer byla založena v roce 1884 v Londýně. Specializuje se na elegantní a poměrně kvalitní módní kousky. V jejich nabídce najdete skvělé materiály i precizní střihy. Plusem pro baculky je také nadměrná kolekce. Poměrně značné množství kousků značky Marks&Spencer pořídíte až do UK velikosti 24, což odpovídá v mezinárodním číslování velikosti 6XL (EU vel. 50).

F&F

Jaká by byla anglická móda pro baculky bez F&F? Značka F&F patří pod síť obchodních domů TESCO a byla založena v roce 2000. Už od svých prvopočátků se snaží kopírovat styly známých a luxusních značek a nabízet zákazníkům cenově dostupnější alternativu. Největší velikost značky F&F je UK 22, tedy EU 48.

NEXT

Další značkou, která stojí za vaši pozornost je NEXT. Jejich produkty pořídíte až do velikosti EU 54. Navíc nabízí kolekce pro vysokou a nízkou postavu. Původní prodejna NEXT byla založena už v roce 1864 a za jejím vznikem stojí Joseph Hepworth. V dnešní době má po celém světě víc než 500 obchodů.

Dorothy Perkins

Módní značka Dorothy Perkins nabízí kategorii „curve“, která cílí na ženy s výraznějšími křivkami. V této řadě najdete krásné kousky až do velikosti 6XL. Pokud vám ale stačí velikosti do 4XL, pak si pohodlně vyberete i v „normální“ kolekci. Sama značka Dorothy Perkins vznikla v roce 1909 a specializuje se na decentní a elegantní dámské oblečení, doplňky i obuv za přijatelné ceny.