Další

3 lidé, kteří jsou podle jména nejzlejší: máte je ve svém okolí?

3 lidé, kteří jsou podle jména nejzlejší: máte je ve svém okolí?

V historii existuje spousta osobností, které se zachovali krutě. Někteří jsou k tomuto osudu v podstatě předurčeni tím, jaké dostali křestní jméno. To v souvislosti s příjmení i znamením horoskopu může vygradovat natolik, že dobré vlastnosti ustoupí těm špatným. Zde jsou 3 lidé, kteří jsou podle jména nejzlejší. Neznamená to ale, že všichni nositelé tohoto jména jsou zákeřní a úskoční.

Marie

Je překvapivé, že na seznamu nejzlejších jmen je právě toto jméno. Jedná se o svaté jméno, jehož význam je „milována Bohem“. Bohužel i tak se to může někdy zvrtnout. Marie má silný cit pro rodinu a je pracovitá. O to více ji může rozčílit, když někdo její dílo kazí, popřípadě útočí na osobu, kterou Marie miluje. To se v ní pak probudí lvice. Marie je rázná žena, která řeší problémy po svém.

  • Krvavá Marie čili Marie Tudorovna je nejznámější krutou panovnicí, která nese jméno Marie. Svou špatnou pověst si získala, když své odpůrce nechala rovnou popravit.
  • Mary Bell je jednou z nejmladších vražedkyní. Již ve svých 10 letech zabila dva chlapce. Nutno říci, že už v takto mladém věku si prošla sama vražedkyně peklem.

Olga

Také Olga je žena, která je oddaná své rodině a pomáhá druhým. Pokud se jí ale nedostává rodinného zázemí, ztrácí půdu pod nohama. Časté jsou pro ni též výkyvy nálad. Podpora rodiny je pro ni zásadní. Ve spojení s nevhodným příjmením nebo znamením horoskopu může jít o nejzlejší osobu na světě.

  • Olga Hepnarová byla jediná česká žena, která byla odsouzena k smrti. V roce 1973 úmyslně najela nákladním autem na tramvajovou zastávku, aby usmrtila co nejvíce lidí. Podařilo se jí zabít 8 osob.
  • Olga Rutterschmidt je další vražedkyně, která uzavřela pojistku na dva bezdomovce, které poté usmrtila tak, aby to vypadalo jako nehoda. Inkasovala několik milionů dolarů.

David

David je často bezohledný. Nesnese, aby se mu cokoli stavělo do cesty. Zejména ve spojení s nevhodným příjmením je velmi zlý.

  • David Kozák vraždil 21.12.2023 osoby na půdě Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Usmrtil 14 osob.

Zastoupení jmen v ČR

Kolik je v České republice nositelů těchto jmen? (Data jsou k roku 2016).

JménoPočet osob
Marie260 526
Olga33 669
David101 311