KrásaKrása a móda

Jednoduché tetování pro muže: 5 nápadů, mezi kterými si můžete vybrat

Jednoduché tetování pro muže: 5 nápadů, mezi kterými si můžete vybrat

Hledáte jednoduchá tetování pro muže? Vybíráte pro sebe něco decentního, ne příliš výrazného, ale zároveň zajímavého? Tetování je zpravidla na celý život. Na správném výběru proto rozhodně záleží, není to věc, kterou byste měli uspěchat. Přinášíme vám nápady na jednoduché tetování pro muže, mezi kterými si zaručeně dokážete vybrat.

Nápady na jednoduché tetování pro muže

Tetování je velmi oblíbená „ozdoba“ těla, která je tu s námi už slušnou řádku let. Už dávno se na tetování nepohlíží jako na něco, co kdysi bývalo výdobytkem vězňů ani na něco, co lidé považují za hyzdění těla.

Pokud vybíráte jednoduché tetování pro muže a chybí vám inspirace, jste tady správně. Níže vám dáme několik zajímavých tipů. Nejdříve si ale řekněme, kam se muži nejčastěji nechávají tetovat?

  • předloktí
  • ramena
  • lýtko
  • záda

Kmenové tetování

U mužů vedou tzv. kmenová tetování. Jde o různé symboly, které mohou být například maorské, borneské nebo třeba keltské. Nejčastěji se toto tetování objevuje okolo vrchní části paže.

Tetování na prstech

Mezi jednoduché tetování pro muže lze určitě zařadit i tetování na prstech. Ano, toto tetování dříve hodně nosívali vězni, ale dnes už je to jinak. Na prstech se často objevují písmena, která mohou tvořit krátká slova.

Jména

Nejen ženy, ale i muži si nechávají tetovat jména – ať už jména partnerek, nebo jména svých dětí. Nemusí jít nutně o nic výrazného.

Data narození

Jde o další jednoduché tetování pro muže, které má význam. Někdo je toho názoru, že dnes vám nikdo datum narození nevytetuje kvůli ochraně osobních údajů. Přesto vídáme mnoho mužů (a samozřejmě i žen) s tímto tetováním různě na těle.

Symbol míru

Symbol míru patří mezi oblíbená tetování a to jak u mužů, tak u žen. Symbol, který bezpečně pozná úplně každý, může být decentní, a přesto neztratí na svém hlubokém významu.