Další

Jakub Enžl – výška, váha, věk a další informace

Jakub Enžl – výška, váha, věk a další informace

Jakub Enžl je jednou z nejvýznamnějších postav současné fitness scény. Kromě svého působení v silovém trojboji, strongman a kulturistice natáčí také videa na YouTube a působí na Instagramu. V následujícím článku vám představíme informace plynoucí z nejčastějších otázek ohledně jeho osoby.

Jakub Enžl – výška a váha

Nejčastější otázky ohledně Jakuba jsou směřovány na jeho váhu a výšku. Ohledně výšky jsme našli záznam u příspěvku na jeho Facebookové stránce. V komentáři zde odpovídal jednomu ze svých fanoušků na dotaz s tím, že jeho výška činí 194 cm.

Určení váhy je samozřejmě o něco více problematické, protože ke kulturistice i silovým sportům logicky patří poměrně významné výkyvy hmotnosti a rozdíly mezi soutěžním a nesoutěžním obdobím. Podle informací na jeho sociálních sítích se však běžně pohybuje hmotnost Jakuba Enžla kolem 120 – 130 kilogramů.

Mohlo by vás také zajímat: Recenze a hodnocení fitness produktů

Jakub Enžl – věk a datum narození

Další otázky panují ohledně Jakubova věku. Podle databáze silových trojbojařů na webu powerlifter.cz se Jakub narodil v roce 1997 a dle dalších dostupných informací ve vyhledávači jde konkrétně o datum 21. ledna. V době psaní tohoto článku (červenec 2022) je tak věk Jakuba Enžla 25 let.

Působení na YouTube a Instagramu

Kromě svých sportovních úspěchů je Jakub Enžl ve fitness komunitě známý především svým působením na sociálních sítích. V současné době má více než 230 tisíc sledujících na Instagramu a přes 160 tisíc odběratelů, díky čemuž se řadí z pohledu vlivu k jedné z nejvýznamnějších osob české fitness scény. Momentálně je navíc v přípravě na své závody v kategorii Classic physique, takže se od něj jistě můžeme těšit na nový zajímavý obsah.