Krása a módaMóda

Elegantní styl oblékání: objevte 3 top trendy v roce 2024

Elegantní styl oblékání: objevte 3 top trendy v roce 2024

Oblékáte se elegantně? V tom případě jste podlehla velmi ženskému a trendy stylu. Elegantní móda je plná sebevědomí, křivek a stylových nadčasových kousků. I když elegantní móda nikdy nepřestane být trendy, každý rok má nová pravidla, jestliže chcete být stále in. Jaké jsou tedy 3 hlavní trendy v elegantním stylu oblékání pro rok 2024?

Elegantní barevné kalhoty

Letošním trendem z přehlídkových mol jsou barevné elegantní kalhoty. Nohavice by vždy měly byt rozšířené a do zvonu. Avšak to není tak důležité jako jejich barva. Ta musí být letos opravdu zářivá a výrazná. Elegantní kalhoty si žádají křiklavě červenou, tmavě růžovou, sytě oranžovou a nebesky modrou barvu.

Jak je kombinovat s ostatními kousky oblečení?

Zapomeňte na barevné sako. Tyto barevné elegantní kalhoty se totiž kombinují nejlépe s bílou barvou. Skvělou volbou tedy bude bílé sako nebo blejzr, bílá košile (může být i oversized) nebo následující trend, kterým jsou bílé elegantní botičky.

Elegantní bílé lodičky a mokasíny

Jaro a léto se nezadržitelně blíží a až se vydáte do obchodu pro novou otevřenou obuv, sáhněte po bílých elegantních lodičkách nebo mokasínách. Tyto boty můžete kombinovat téměř s čímkoliv. Jaká kombinace je však nejvhodnější?

Jak je kombinovat s ostatními kousky oblečení?

Bílá se hodí ke všemu, proto se nebojte je doplnit barevným oblečením. Skvěle budou vypadat i k elegantní delší džínové nebo kožené sukni.

Obrovské kabelky

A konečně kabelky! Vlastníte několik mini kabelek, do kterých se sotva vejde váš mobilní telefon, protože byly několik let v top trendech na prvních příčkách? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu – letos se vám do kabelky vejde půlka vaší domácnosti, protože novým trendem jsou obrovské kabelky!

Jaké barvy a materiál kabelek budou letos trendy?

Nebojte se kožených a koženkových kabelek nejrůznějších barev od zelené po klasickou černou.