KrásaKrása a móda

Elegantní nehty: 3+1 tip jak nechat své nehty prokouknout

Elegantní nehty: 3+1 tip jak nechat své nehty prokouknout

Upravené nehty dělají dojem. Když někomu podáte ruku, nebo třeba platíte v obchodě, druzí si ihned všimnou, jestli o své ruce pečujete. Pro mnoho žen je proto samozřejmostí nechávat si nehty upravovat – ať už ve formě gelových či akrylových nehtů. Přinášíme vám inspiraci na elegantní nehty, se kterými vaše ruce prokouknou.

Co si představit pod pojmem „elegantní nehty“?

Když se řekne elegantní nehty, co se vám jako první vybaví? Představy se mohou různit, jistě se ale shodneme na tom, že pokud je něco elegantní, neočekáváme od toho žádnou divočinu. Elegantní nehty jsou:

  • decentní
  • v jemných odstínech
  • pěkně upravené
  • ležérně zdobené

Inspirujte se, jak nosit elegantní nehty

Každé ženě či dívce se líbí něco trochu jiného, což se odráží nejen na oblečení, ale třeba právě i na nehtech. I když možná patříte k ženám, které běžně nosí sportovní styl, určitě se i vy tu a tam ráda proměníte v elegantní dámu. A právě pro tyto okamžiky vám přinášíme inspiraci na elegantní úpravu nehtů.

Zlatá barva

Pokud je něco elegantní, je to přepychové, honosné – a právě taková je zlatá barva. Nechte své nehty obléknout zlatý kabátek a uvidíte, že budou vypadat luxusně.

Matná úprava

Za elegantní nehty můžeme považovat i takové, které mají matnou úpravu. Matné laky jdou v posledních letech do módy a podléhá jim stále více žen. Matná úprava nehtů působí velmi zajímavě, vyvolává dojem ležérnosti.

Černé nehty

Lze o černé barvě říci, že je elegantní? Za nás tehdy rozhodně ano. Pokud si chcete udělat radost a chcete nosit elegantní nehty, zahalte je do havraního odstínu. Můžete černou barvu zkombinovat se zlatými prvky – klidně v lesku, bude to vypadat úžasně.

Bílá klasika

Když už je řeč o černé, nesmíme zapomenout na bílou. I bílá barva je bezesporu elegantní, nadčasová a úžasně univerzální. Bílá úprava nehtů v kombinaci s nějakým decentním, ale zato výrazným zdobením, nechá vaše nehty vyniknout.