KrásaKrása a móda

Černo růžové nehty: 3 tipy pro perfektní manikúru

Černo růžové nehty: 3 tipy pro perfektní manikúru

Lákají vás černo růžové nehty? Nedivíme se! Je to jedna z nejoblíbenějších kombinací. Odvážná černá společně s holčičí růžovou totiž vytváří velmi zajímavý kontrast, který vypadá velmi vkusně. Pokud si chcete nechat udělat černo růžové nehty, inspirujte se našimi tipy pro perfektní manikúru.

Nápady na černo růžové nehty

Jak sladit černou a růžovou? Snadno, tyhle dvě barvy k sobě totiž ladí. A je jedno, jestli vsadíte na černou v kombinaci s jemnou pastelovou růžovou, nebo sáhnete po černé a křiklavě růžové. Obě varianty budou vypadat velmi pěkně. Chcete poradit, jak takové nehty oživit?

  • Černá v hlavní roli
  • Růžová má navrch
  • Pěkně půl na půl

Kterým směrem se vydat, když chcete své drápky obléknout do černé a růžové barvy? Možností je vícero, tak si je pojďme společně představit.

Černá v hlavní roli

První variantou je nechat dominovat sytě havraní odstín. Černé nehty už dávno nejsou výsadou jen vyznavačů emo stylu, ale v dnešní době se na ně nahlíží jako na něco elegantního a vkusného. A když k nim decentně přidáte růžovou, rozhodně nebudete litovat. Nechte si klidně všechny nehty černé a přidejte jen trochu růžově zbarveného zdobení.

Růžová má navrch

Pravý opak toho, co jsme zmínili výše. Tentokrát vaše nehty zazáří růžovou barvou a černá je jen jemně doplní. Tato varianta je vhodná pro ženy, které růžovou zkrátka zbožňují, ale zároveň nechtějí být úplně holčičí. Nebo to pojměte tak, že osm prstů z deseti bude zářit růžovou a jen dva vyniknou v černé.

Pěkně půl na půl

Chcete černo růžové nehty, ale nemůžete se rozhodnout, jestli u vás vede růžová nebo dáváte přednost černé? Pak se nabízí snadné řešení: jděte zlatou střední cestou. To znamená, že drápky zahalíte do obou barev plus mínus na stejno. Zpravidla se lakuje palec + ukazováček + malíček stejnou barvou a prostředníček s prsteníčkem druhou. Nebo to může být kombinace palce + ukazováčku + prostředníčku, zatímco prsteníček a malíček budou v druhé barvě.