KrásaKrása a móda

Bílo stříbrné nehty: 5 nápadů, jak tyhle dvě barvy kombinovat

Bílo stříbrné nehty: 5 nápadů, jak tyhle dvě barvy kombinovat

Líbí se vám bílo stříbrné nehty? Jak bílá, tak i stříbrná jsou barvy nadčasové. Spojujeme si je s luxusem a jejich spojení vytváří efekt přepychu. Máme pro vás pár nápadů, jak společně sladit bílo stříbrné nehty, aby výsledek ohromil nejen vás, ale i všechny okolo.

Nápady a inspirace na bílo stříbrné nehty

Bílo stříbrné nehty nejsou jen otázkou vánočního období, i když je pravda, že patří mezi barevné vánoční stálice. Takto barevně sladěné nehty můžete nosit kdykoli během roku. Tohle jsou naše nápady na nehtový design:

  • Bílé nehty s francouzskou úpravou
  • Lesklé stříbrné nehty s bílým zdobením
  • Kombinace bílých a stříbrným třpytek
  • Bílá barva a stříbrné zdobení
  • Bílo stříbrné ombré

Bílé nehty + stříbrná „francie“

Pokud vás lákají bílo stříbrné nehty, zkuste to třeba takhle: nechte si nehty nalakovat bílou barvou a ozdobte je stříbrnou francouzskou manikúrou. Decentní design vašich nehtů se hodí třeba i na svatbu nebo nějakou výjimečnou událost, kde budete chtít být za dámu.

Stříbrný lesk + bílé zdobení

Stříbrné nehty v moderním lesklém provedení vypadají nadčasově a velmi moderně. A jak jim dodat trochu té bílé? Vsaďte na decentní bílé prvky ve formě zdobení – třeba jednoduché linie nebo geometrické tvary.

Bílé + stříbrné třpytky

Nechte své drápky „šajnit“. Co že to? Prostě jim dovolte, aby zazářily a oslnily každého, kdo kolem vás projde. Dalším tipem na bílo stříbrné nehty je proto kombinace bílých a stříbrných třpytek. Tomu neodoláte.

Bílá barva + stříbrné zdobení

Velmi pěkně budou vypadat bílé nehty se stříbrným zdobením. Fantazii se v tomto případě, co do zdobení a efektů, meze opravdu nekladou. Napadá nás všechno od tvarů přes květiny až po cákance. Co si vyberete?

Bílo stříbrné ombré

Co by to bylo za tipy na bílo stříbrné nehty, pokud by mezi nimi nepadlo i tolik oblíbené ombré? Styl, ve kterém dvě barvy mezi sebou plynule přechází, je mezi ženami velmi žádaný. Tak mu podlehněte i vy.