Krása a módaVlasy

Nejlepší přeliv na vlasy: tyhle musíte v roce 2023 vyzkoušet!

Nejlepší přeliv na vlasy: tyhle musíte v roce 2023 vyzkoušet!

Přeliv na vlasy je výborný vynález, který uvítají všichni ti, kteří si nejsou výběrem nového odstínu jistí, ale i ti, kteří touží po přechodné změně. Přelivy umožňují měnit barvu vlasů každých několik týdnů, a to bez zásadního poškození vlasů. Některé produkty mají navíc řadu benefitů a namísto toho, aby se na vlasech podepisovaly negativním způsobem umožňují zlepšení jejich vzhledu, jelikož dodávají vlasům potřebnou péči.

Pečující přeliv na vlasy

Nejlepší přeliv na vlasy je takový, který nejenže oživí barvu vašich vlasů, ale zároveň jim dodá i chybějící živiny. V dnešní době je trhu mnoho produktů, které tato kritéria splňují. Proč si barvit vlasy výrobky, které poškozují jejich zdraví, když máte na výběr? Nejlepší přeliv na vlasy je tónovací maska!

– Maria Nila Colour Refresh

– Tónovací balzám-kondicionér na vlasy BIOLAGE

– Color Mask od značky Fanola

– Wella Professional Color Fresh Mask

Barvící maska na vlasy Colour Refresh od značky Maria Nila je sice poměrně drahá, jelikož jedno 300 ml balení stojí takřka osm set korun, vydrží vám ovšem neporovnatelně déle než konkurenční výrobky. Navíc jsou k dispozici i menší balení, která si můžete pořídit na zkoušku.

O něco málo levnější je Tónovací balzám-kondicionér na vlasy od značky BIOLAGE. Bez slevy jej seženete téměř za pět stovek v balení o objemu 250 ml. Stejně jako Colour Refresh je i tónovací balzám od BIOLAGE vytvořen s prioritou na výživnou stránku produktu, a proto je nutné očekávat spíš nižší intenzitu tónování.

Oblíbené jsou barvící masky od značky Fanola, které vás při objemu 200 ml vyjdou na necelé čtyři stovky. V nabídce mají několik zářivých odstínů včetně zelené, modré, červené nebo černé.

Na poli přelivů na vlasy je velice oblíbená značka Wella, a zejména pak jejich řada Color Fresh Mask, kterou v objemu 150 ml pořídíte kolem tří stovek. Tato řada nabízí mnoho přirozených i méně přirozených odstínů, a proto se nemusíte bát, že byste si nevybrali právě ten nejlepší přeliv na vlasy pro vás.