DalšíKrása a móda

Deodoranty pro ženy: Které 3 jsou aktuálně nejlepší?

Deodoranty pro ženy: Které 3 jsou aktuálně nejlepší?

Některé ženy raději používají deodoranty, jiné antiperspiranty. Zatímco antiperspiranty omezují pocení, deodoranty mají za úkol omezit pach. Víte, jaké deodoranty jsou nejúčinnější? Představíme vám hned tři deodoranty, které jsou na webu heureka.cz hodnoceny jako nejlepší.

tianDe Natural Veil deostick 60 g

Deodorant od značky tianDe je stoprocentně přírodní (neobsahuje parabeny, aluminiové soli, alkohol ani barviva). Jedná se vlastně o vulkanický alunit, který se v Asii používá už od nepaměti. Deodorant nezastavuje pocení ani neucpává póry.

Ačkoliv je deodorant pouze přírodní, i tak dokáže spolehlivě zničit bakterie, které jsou původcem nepříjemného zápachu.

Tip pro vás: Deodorant lze používat i na zklidnění pokožky po holení nebo si jím natřít kůži po bodnutí hmyzem. Zmírňuje svědění, pomáhá na otoky a zastavuje drobné krvácení.

Purity Vision minerální deostick 60 g

Deodorant Purity Vision je rovněž přírodní. Je 100% složený z antibakteriální minerální soli, která neucpává póry, ale ani nezanechává nehezké bílé skvrny na oblečení. Na tento deodorant se můžete spolehnout až po 24 hodin. Deodorant je navíc unisexový a vhodný i pro muže.

Kvitok Ranní rosa deostick 42 ml

Tento deodorant s příjemnou květinovo-citrusovou vůní ocení všechny ženy. Deodorant eliminuje růst bakterií způsobujících zápach a zároveň hydratuje pokožku. Kromě jiného obsahuje kombinaci čtyř esenciálních olejů a je také vhodný pro vegany i osoby s citlivou pokožkou.

Bonus: Antiperspirant Eucerin roll-on

Tento kuličkový antiperspirant se hodí jak pro muže, tak pro ženy. Obsahuje aktivní komplex, který se stará o redukci bakterií (a zápachu z nich pramenícího). Deodorant je vhodný i pro osoby s problematickou pokožkou. Ocení ho také atopici.