KrásaKrása a móda

Fialové nehty a nápady na jejich design: 5 tipů pro vás

Fialové nehty a nápady na jejich design: 5 tipů pro vás

Fialová barva je považována za elegantní. Není se tak čemu divit, že se objevuje nejen v našich šatnících, ale také třeba na nehtech. Možná se i vám líbí fialové nehty a hledáte inspiraci, jaký design jim propůjčit. My pro vás máme celkem 5 krásných nápadů, mezi nimiž si jistě dokážete vybrat.

Nápady na fialové nehty: 5 designů, které vás nadchnou

Zatímco někdy odcházíme k manikérce s jasnou představou nových nehtů, jindy jsme úplně bez inspirace a nápadů. A právě tehdy se vyplatí mít v záloze naše tipy na fialové nehty. Následující možnosti jejich úpravy zaujmou každou ženu a dívku.

Fialová francouzská manikúra

Když nevíte coby, francouzská manikúra vás nikdy nezklame. Je to klasika, na kterou se lze vždycky spolehnout. Navrhujeme nechat si tři nehty na ruce (ideálně palec, ukazováček a malíček) nalakovat fialovou barvou. Zbývající dva prsty poté nechte v přirozeném odstínu, ale oživte je fialovou francouzskou manikúrou.

Fialová v kombinaci se třpytkami

Fialové nehty samy o sobě působí velmi elegantně až luxusně. Když k nim ale přidáte třpytky, jejich vzhled jedině umocníte. V tomto případě mohou čtyři prsty na ruce nosit fialovou barvu (například palec, ukazováček, prostředníček a malíček) a poslední prst můžete nechat zazářit v záplavě třpytek. Hodí se:

  • zlaté třpytky
  • stříbrné třpytky
  • růžové třpytky
  • fialové třpytky

Fialové nehty ala ombré

Ombré úprava nehtů je velmi oblíbená a žádaná. Vypadá totiž na pohled velmi zajímavě a přechod z jedné barvy do druhé (nejčastěji z tmavého odstínu do světlého) vytváří krásný efekt. Nebojte se tehdy zkombinovat dva odstíny fialové a nechat své nechty prokouknout v oblíbeném ombré stylu.

Fialová společně s růžovou

Fialové nehty si budou dobře rozumět s růžovou barvou. Tyto dva odstíny jdou krásně k sobě, proto jejich kombinací rozhodně nemůžete cokoli zkazit. Fialovou nehte na nehtech převládat (opět může být palec, ukazováček a malíček ve fialové barvě, zbývající dva prsty poté v růžové).

Fialové nehty s květy

Naším posledním typem je kombinace fialové barvy a květin. Co třeba zahalit čtyři prsty na ruce do fialové (zvolte jemnější odstín) a jeden prst nalakovat bíle a dodat mu jemné fialové květiny?