KrásaKrása a móda

Elegantní jemné tetování: co letí v roce 2024?

Elegantní jemné tetování: co letí v roce 2024?

Mnoho lidí si tetování představuje jako odvaz. Jako složité vzory, které pokrývají polovinu těla svého nositele. To ale nemusí být pravda. Existuje celá řada daleko jednodušších, menším a sofistikovanějších vzorů, které si můžete zvolit. Nechce se inspirovat a snadno najdete motiv, který vás ohromí.

  • Kytičky a zvířátka jsou nuda? Omyl!
  • Prostor pro individualitu
  • Tetování může ale nemusí být vidět

Volba motivu je na vás

Když se na internetu porozhlédnete, jaké elegantní jemné tetování právě vede, najdete plno inspirace na různé květinové motivy nebo motivy zobrazující výjevy ze zvířecí říše. Přestože tato tetování působí velmi elegantně a bývají skutečně krásná, pokud nejste fanoušek přírodních motivů, patrně vás nezaujmou. To ale vůbec nevadí.

Popusťte uzdu fantazii

Zamyslete se nad vlastním motivem, případně nechte volnou ruku svému tatérovi. Mnoho lidí volí různé texty, symboly pro znamená zvěrokruhu, hvězdy nebo motivy inspirované stříbrným plátnem. Mějte však na paměti, že elegantně působí především malé obrázky, které jsou vyvedené jemnými linkami. Konečné rozhodnutí je výhradně na vás.

Tetování (ne)má být vidět

Pokud toužíte mít elegantní jemné tetování, ale máte obavy, co by na něj řeklo vaše okolí, máte dvě možnosti. Zvolte takové místo na svém těle, které jen tak někomu neukazujete. Tetování na vašich soukromých partiích nemusí trápit ani vaše rodiče či prarodiče, ani vašeho šéfa.

Pokud ale chcete, aby vaše tetování vidět bylo, nenechte se odradit. Jde o vaše tělo, a nikdo nemá právo vám kázat, co smíte a nesmíte dělat. Jde pouze o tetování. Neohrožujete tím nikoho dalšího ani sami sebe. A proto není na místě, aby vás ještě v roce 2024 někdo kvůli vašemu tetování soudil.