Krása a módaVlasy

Zapletené vlasy: tipy na 3 nejlepší účesy roku 2023

Zapletené vlasy: tipy na 3 nejlepší účesy roku 2023

Trápí vás dlouhé rozcuchané vlasy a nevíte si rady jak s nimi naložit? Nejvhodnějším způsobem jak zatočit s tímto problémem jsou zapletené vlasy například:

  • Cop
  • Drdol
  • Culík

Nejenže vám vlasy nebudou překážet, ale zároveň nabudí elegantní vzhled.

Nízký drdol

Pokud nemáte dostatek času a potřebujete si vlasy upravit tak, aby vám nelezly do obličeje, nízký drdol je tou správnou variantou. Postačí když máte polodlouhé nebo dlouhé vlasy. Vlasy rozdělte do tří stejných pramenů a zapleťte klasický cop. Ohon si zastrčte zespodu pod vlasy tak, aby vznikl nízký drdol. Na závěr vše upevněte pinetkami a zafixujte lakem na vlasy.  

Vysoký copánkový drdol

Nejprve vyčešte vysoký culík. Podle množství vlasů si z pramenů upleťte tenké copánky a ty postupně omotejte kolem dokola. Každý copánek upevněte pomocí vlásenky, která vám zaručí pevnost účesu. Pro úplné dokončení nastříkejte zapletený drdol lakem na vlasy. Jestliže vyrážíte na ples a nebojíte se třpytek, tak můžete sáhnout i po třpytivém spreji na vlasy.

Copánková koruna

Chcete si zanechat své dlouhé vlasy? V tomto případě je pro vás vhodná varianta copánkové koruny. Přibližně nad ušima oddělte větší pramen a rozdělte ho na tři části. Pleťte ho jako u klasického copu. Spodní pramen přendáte přes prostřední a vrchní též. Spodní pramen pak pusťte a místo něj vezměte nový pramen, který překřížíte přes prostřední. K hornímu pramenu přidávejte další pramen. Až se budete blížit do finále cop ukončete gumičkou.

Varianta zaplétaných účesu pro krátké vlasy

V krátkých vlasech vypadají krásně drobné zapletené copánky, které se pletou těsně u hlavy, ale pokud máte náladu na delší vlasy, stačí si přidat do vlasů kanekalon. Máte na výběr z různých barev, délek a dokonce i stylů.

Shrnutí

Zaplétané vlasy ulehčují ženám život. Vlasy nepadají do obličeje, nepřekáží při činnostech, ale zároveň vytvoří okouzlující a jemný styl. Z výše zmíněný si můžete vybrat cokoliv a ani v jednom nebudete vypadat hloupě, ale upraveně a to za pár minut.