Krása a módaMóda

Zajímavé obchody v Praze, které v roce 2023 nesmíte minout!

Zajímavé obchody v Praze, které v roce 2023 nesmíte minout!

V České republice se v poslední době nové módní značky objevují každou chvíli a zajímavé obchody v Praze rostou téměř jako houby po dešti. Máme pro vás čtyři tipy na obchody s módou, o jejichž existenci možná zatím nemáte ani tušení. To ale v roce 2023 musíte konečně změnit!

Oh la-la!

Obchod Oh lala! najdete v Praze hned dvakrát. Jednu pobočku mají na Praze 2, druhou na Praze 10. V jejich sortimentu si vybere každý. Mají širokou nabídku legín, triček, šatů, sukní, svrchních oděvů i kousků na spaní. Na co se ale specializují přednostně je spodní prádlo. Kalhotky u nich pořídíte od 170 do 1300 korun, podprsenku od 460 do 2200,-. Pravda, ceny zde nejsou právě přívětivé, všechny kousky jsou však originální, kvalitní a unikátní.

KINOKO

KINOKO patří bezesporu mezi zajímavé obchody v Praze. Prodejnu mají na Praze 7 a vybere si u nich každý, kdo hledá především pohodlnou módu. Jejich legíny, sportovní podprsenky, mikiny, topy ale i spodní prádlo je známé svým komfortem. Jejich typické legíny vyjdou zhruba na 1500,-, za mikinu zaplatíte přes dva tisíce. Ani zde tedy nejde o značku, která by nějak šetřila vaši peněženku, to pohodlí za vydané peníze však stojí.

EtikButik

Myslíte, že je možné koupit si svědomí? Možná ne tak úplně, každopádně však můžete svému svědomí ulehčit. V prodejně EtikButik na Praze 2 si totiž snadno vyberete z nepřeberného množství krásných eticky vyrobených kousků. Basic tričko si pořídíte už za 280 korun, u kabátů a bund ale počítejte i s osmi tisíci.

MINILE

Prodejnu MINILE najdete na Praze 7 a v jejich regálech si přijdou na své jak ženy, tak i muži. MINILE prodává lokální módu. Pro ženy nabízí zejména trička, sukně, kalhoty a šaty. Na levnější kousky si připravte tisícovku, na ty dražší dva a půl.