DalšíHoroskopy

Vztahy podle horoskopu: S kým vám to vydrží podle astrologů?

Vztahy podle horoskopu: S kým vám to vydrží podle astrologů?

Pokud nevíte, které znamení se hodí právě k tomu vašemu, jste na správném místě. V tomto článku vám totiž prozradíme, kdo se k vám nejlépe hodí podle astrologů.

Abychom mohli lépe pochopit, která znamení se k sobě hodí, musíme vědět, že se jednotlivá znamení dělí do čtyř základních bloků. Řeč je o ohni, vzduchu, vodě a zemi a vztahy s tímto rozdělením přímo souvisí, neboť jak se dozvíte níže, jednotlivé skupiny mají prostě k sobě blíž.

Ohnivá znamení 

Do ohnivých znamení patří beran, lev a střelec. Střelec je pro svou univerzálnost vhodný k oboum znamením, ideální tak je kombinace střelce s beranem či se lvem. Ohnivá znamení mají mezi sebou vášnivé vztahy které dokáží překonat nejednu překážku.

Zemní znamení 

Panna býk a kozoroh se k sobě dokonale hodí pro svou podobnou povahu a smýšlení. Nutno podotknout že v těchto vztazích se objevují hádky, ale díky schopnosti se pohádat, a vyříkat si vše bez okolků hned od začátku, bývají tyto vztahy dlouhodobě pevné

Vzdušná znamení 

Blíženci, váhy a vodnáři mají ve svých povahách rozmýšlivost a touhu po individuálním projevu. Na druhou stranu jejich láska a tolerance je natolik silná, že raději milují a vlastní individualitu potlačují.

Vodní znamení 

I štíři, ryby a raci mají několik podobných vlastností které jim napomáhají ke společnému souznění. Jde především o rozvážnost, opatrnost a citovou vyváženost, díky kterým jsou jejich vztahy velmi dlouhodobé. Připočteme li zvýšenou sexuální aktivitu těchto znamení, dojdeme k harmonickému vztahu.

Jak sami vidíte, není ani tak důležité jestli váš protějšek bude ten či onen, ale jestli jste stejný typ znamení. Stejné typy znamení totiž mají podobné smýšlení, což znamená, že si vzájemně rozumí a vyjdou si vstříc. To jim přispívá k dlouhodobějším vztahům.