Horoskopy

Úchylná znamení: 12 sexuálních úchylek podle zvěrokruhu

Úchylná znamení: 12 sexuálních úchylek podle zvěrokruhu

Každému se za dveřmi ložnice líbí něco jiného. Někdo do milování s chutí zapojí hračky, dalšího vzrušuje sex v převleku. Sexuální život by měl být pestrý a rozhodně bychom si jej měli plnými doušky užívat. Představme si úchylná znamení zvěrokruhu a jejich sexuální choutky.

Úchylná znamení: poznejte sexuální záliby každého z nich

Každý máme své fantazie a všemožné úchylky. Většina z nás si ale takové věci nechává pro sebe, i když se není za co stydět. Každý má totiž něco, co ho vzrušuje. Odhalme společně úchylná znamení včetně jejich tužeb v posteli.

Beran

Zrozencům Berana nedělá problém užít si nezávazný sex na jednu noc s člověkem, kterého ten večer potkají v baru. Nemají žádné zábrany.

Býk

Býci jsou hodně náruživí a vůbec se za to nestydí. V posteli je vzrušují hrátky s kostkami ledu, které se roztékají na rozpáleném těle.

Blíženci

Blížencům je milování ve dvou málo, proto často tíhnou k sexu ve třech, kdy se dokáží naprosto uvolnit a užít si takový zážitek na maximum.

Rak

Kdo se narodil ve znamení Raka, má určitě šuplík u nočního stolku plný všemožných hraček, dráždítek a podobných úchylných věciček.

Lev

Lvi milují milování v převlecích. A aby toho nebylo málo, když už je převlek, pak se musí náležitě vžít do dané role. To je vzrušuje.

Panna

Slabinou nebo chcete-li úchylkou lidí, kteří jsou narození ve znamení Panny, je dokonale oholené tělo. Ani chloupek nesmí být vidět!

Váhy

Tito lidé mají slabost pro anální sex. I když o tom často nemluví, jen představa takového milování je dokáže neskutečně vzrušit.

Štír

Štíři jsou opravdu hodně vášniví. Když to na ně přijde, klidně si to rozdají na veřejném místě. Neudrží se, jdou hned na věc.

Střelec

Smyslní Střelci mají v oblibě různorodé sexuální hry. Deskovky, karetní hry, zkrátka cokoli, kde se mísí zábava a milování.

Kozoroh

Zrozenci Kozoroha jsou v sexu dominantní, proto se není čemu divit, že je rajcuje svazování, zavazování očí, pouta a podobně.

Vodnář

Vodnáři milují experimentování a rádi kloubí sex a něco dobrého k jídlu. V posteli proto zkouší různé dobroty.

Ryby

I když se to na první pohled nezdá, Ryby dokážou být hodně divoké. V sexu nesnáší nudu, jejich největší touhou je skupinový sex.