Krása a módaVlasy

Účesy pro jemné a řídké vlasy: 3 nápady, které si okamžitě zamilujete

Účesy pro jemné a řídké vlasy: 3 nápady, které si okamžitě zamilujete

Příroda k vám, co do hustoty vlasů, nebyla kdovíjak štědrá? Dobírali si vás, že když se rozdávaly husté a pevné vlasy, vy jste zrovna chyběli? Nic si  z toho nedělejte. Ne každý nosí na hlavě bujnou a hustou kštici – a věřte, že i těmto lidem dokážou být mnohdy jejich vlasy spíše na obtíž. Máme pro vás nápady na účesy pro jemné a řídké vlasy, se kterými budete vypadat skvěle!

Nápady na účesy pro jemné a řídké vlasy

I když vám možná vaše okolí ze srandy říká, že máte tzv. pět chlupů na hlavě, není třeba se za řídké a jemné vlasy stydět. Chce to jen znát správné účesy, díky kterým budou vaše vlasy vypadat, jako by jich bylo jednou tolik.

Zkuste tuhle trojici účesů, která na hlavě vytvoří parádní optický klam a postará se o to, že na první pohled nikdo nepozná, že jste majitelkou jemné a řídké kštice.

  • Bob
  • Mikádo
  • Pixie

Bob

Mezi účesy pro jemné a řídké vlasy jednoznačně patří bob nebo také kratší bob. Mluví se o něm jako o jednom z nejstrategičtějších účesů pro ženy, kterým příroda do vínku nadělila vlasů jen poskrovnu. Bob dodá vašim vlasům na větším objemu, navíc je naprosto dokonale univerzální, proto jej můžete nosit kamkoli a k čemukoli.

Mikádo

Jste-li majitelkou řidších a jemnějších vlasů, je pro vás vhodnou volbou i taková klasika, kterou je právě mikádo. Ocení jej ženy, které pro sebe hledají něco mezi dlouhými vrstvenými nebo krátkými tupě střiženými vlasy. Mikádo vám zaručeně bude slušet.

Pixie

Naším posledním tipem na účesy pro jemné a řídké vlasy je pixie – konkrétně tedy full pixie. Tento účes dokáže vašim vlasům přidat na plnosti. Jde o plnější pixie s větším objemem, je to účes nenáročný na údržbu a vyžaduje si opravdu jen minimální styling. Nebojte se proto zvolit plný (někdo mu také říká hustý) pixie střih s minimálním vrstvením.