Nezařazené

Třpytivé zdi: ozvláštněte svůj interiér a dejte sbohem nudě

Třpytivé zdi: ozvláštněte svůj interiér a dejte sbohem nudě

Způsoby dekorování interiéru se v průběhu času neustále mění, nicméně nikdy dřív nebylo tolik možností, jaké máme k dispozici nyní. Tak proč se nechat omezovat? Bílá je sice univerzální a jen těžko se vám takzvaně okouká, na druhou stranu je ale také nudná a všední. Bílé zdi působí na jednu stranu čistě, na tu druhou ale jednotvárně, prázdně a nezabydleně. Zejména novým bytům, které nejsou zcela dovybavené mohou barevné a nějak ozvláštněné stěny pomoci k pocitu zabydlenosti.

Třpytivé zdi ocení každá princezna

Třpytivé zdi se výborně hodí nejen do dětského pokoje, tamní obyvatelky ale třpytky skutečně ocení. Třpytivé věci ovšem miluje i mnoho dospělých a často stačí jen interiér správně sladit, aby se ani muži nemuseli cítit v žensky laděném prostoru nemístně.

Jen dávejte pozor, abyste to se třpytkami nepřehnali. Protože i v tomto případě platí, že všeho moc škodí. Je dobré si zvolit jednu stěnu, na kterou třpytky aplikujete a ostatní ponechte obyčejné. Jinak by pokoj mohl působit přeplácaně a kýčovitě.

Třpytivé barvy nebo třpytky do barvy

Za vaši pozornost jistě stojí barvy LET’S SHINE Hollywood, které jsou dostupné ve dvaatřiceti nádherných odstínech a nanáší se stejně jako běžné interiérové barvy válečkem. Na jednu stěnu o ploše patnáct metrů čtverečních vám stačí jeden kbelík, který seženete přibližně za sedm set korun.

Zajímavou variantou je také Annie Sloan Chalk Paint – Perleťová Glazura, která lze kromě stěn použít i na nábytek či dekorace a je vhodná i pro děti.

Jestliže je vaším cílem ozvláštnit stěnu, která se již barevnému nátěru těší, a který chcete zachovat, je pro vás lepší variantou zvolit třpytky, které se smíchají s průhlednou substancí a touto směsí se následně zeď přetírá. Tuto variantu nabízí například značka Dream4You a třpytky jsou dostupné v několika barvách, které můžete sladit s podkladem.