Krása a módaVlasy

Trendy vlasy: 4 největší hity roku 2023

Trendy vlasy: 4 největší hity roku 2023

Trendy se každý rok mění a ne jinak tomu je i u vlasů. Existuje nepřeberné množství barev, střihů i přípravků, tudíž je vždy z čeho vybírat právě aktuální vlasový trend. Vlasoví trendsetteři nám letos zase dali zabrat, posuďte sami!

Popelavá a stříbrná barva vlasů

V letošním roce přišel boom popelavých a stříbrných odstínů vlasů, od pastelových tónů až po intenzivnější metalické odstíny. Tato trendová barva je vhodná pro všechny odvážné jedince, kteří chtějí vyniknout z davu, protože s popelavou nebo stříbrnou barvou vlasů se vám to zaručeně povede!

Velmi krátká ofina

Micro bangs, neboli velmi krátká ofina, se stala rovněž velkým hitem letošního roku. Tato odvážná a výrazná ofina je střižena tak, aby byla co nejkratší a zároveň těsně přiléhala k vašemu čelu. Tento střih zároveň vytváří výrazný a moderní vzhled pro všechny příznivce zajímavých i neokoukaných účesů.

Bob (vlnitý i rovný)

Co by to byl za výčet nejvíce trendy účesů bez legendárního a nejoblíbenějšího bobu? Krátké vlasy jsou prakticky vždy trendy a v letošním roce všechny uchvátil právě bob. Tento účes je charakteristický rovnými, lesklými vlasy s délkou kolem brady nebo čelisti. Je moderní, jednoduchý a snadno se udržuje. Možná proto je tolik oblíbený i mezi námi. Líbí se i vám?

Trvalá

Staré časy se opět vracejí a s nimi i všem známá trvalá. Tyto retro vlny jsou proto velkým trendem v letošním roce. Tento klasický styl přináší do moderní doby vzpomínku na elegantní a zajímavé vlasové období minulosti.

Pár rád pro vás

Jestliže se rádi řídíte trendy a sledujete je, nezapomínejte na to, abyste vždy upřednostnili svůj vnitřní pocit a také váš aktuální vzhled. Nenechte se zmýlit tím, že by pro vás mohla být vhodná jakákoliv barva nebo střih vlasů. Trendy jsou od toho, aby se následovaly, avšak zároveň jich je vždy více v jednom aktuálním časovém období, aby si každý mohl vybrat to své.