Krása a módaMóda

Tmavě zelené šaty na svatbu: vyzkoušejte trendy barvu roku 2023

Tmavě zelené šaty na svatbu: vyzkoušejte trendy barvu roku 2023

Pomalu se blíží léto, období svateb, a pokud se na nějakou také v tomto roce jako host chystáte, jistě už pomalu přemýšlíte, co si obléct na sebe. Volba správného oblečení na svatbu totiž může být poněkud ošemetná, zejména pokud nemáte k dispozici dostatek informací.

Tmavě zelené šaty na svatbu

V posledních letech se poměrně rozmohl trend, kdy budoucí novomanželé od svých svatebních hostů požadují určitý barevný dress code. V některých případech to bývá více benevolentní, v jiných se ale výběr svatebčanů poměrně razantně snižuje. Na svatebních fotografiích však sladěné oblečení hostů vypadá nádherně a není vhodné se tomuto požadavku bránit.

Přestože v minulosti bývala hlavní svatební barvou především fialová a světle růžová, dnes se stále častěji setkáváme i s jinými odstíny. Například mentolová nebo béžová získává na oblibě a pozadu nezůstává ani tmavě zelená. Nabídka tmavě zeleného oblečení však nebývá v porovnání s jinými barvami příliš široká, a proto sehnat tmavě zelené šaty na svatbu může být poměrně velký oříšek.

Konkrétní značky a modely

Než se začnete skutečně poohlížet po šatech, je vhodné rozhodnout přinejmenším to, jak velký finanční obnos do nich chcete investovat. Je totiž možné najít modely v řádu stovek korun, s rostoucím budgetem se ale vaše možnosti budou pochopitelně velmi rozšiřovat. Zároveň se také zamyslete nad touženým střihem. Plánujete si vzít dlouhé šaty? Chcete, aby měly rukávy?

Nádherné tmavě zelené šaty na svatbu najdete u značky NUMOCO, kterou nabízí několik český e-shopů. Mají krátké i dlouhé modely všemožných střihů a jejich ceny se pohybují od několika stovek do tisíců korun. Za pozornost stojí také šaty na stránkách miadresses.cz, POSHme nebo MiaBella, kde vám dokonce vyhotoví šaty na míru.