Horoskopy

Tloustnutí podle znamení zvěrokruhu: tato 3, by se měla mít na pozoru

Tloustnutí podle znamení zvěrokruhu: tato 3, by se měla mít na pozoru

Přibíráte na váze a neustále se sami sebe ptáte proč? Možná za to může vaše znamení zvěrokruhu. Která 3 znamení zvěrokruhu mají největší problémy s udržením tělesné hmotnosti? A co jim vlastně brání zůstat navždy štíhlými? Odpovědi jsme si pro vás připravili v dnešním článku.

Býk

Býci milují jídlo a oproti ostatním jim ve shození přebytečných kil nebrání jejich zdraví ale láska ke všem těm dobrotám. S radostí si dopřávají vybrané lahůdky v oblíbených restauracích a nebrání se ani zbytečnému zobání chipsů či bonbonů večer při sledování televize. Pokud se Býkům podaří najít lásku ke zdravému jídlu a nahradit s ním obvyklé kalorické pochoutky, zhubnout jako nic. K tomu však obvykle nedojde a Býci se svým životem raději s chutí projídají.

Rak

Raci jsou zpravidla velmi emocionální, a právě emoce jsou příčinou jejich tloustnutí. Podle znamení zvěrokruhu patří lidé narození ve znamení Raka k těm nejcitlivějším jedincům. I zdánlivé banality se jich mohou silně dotknout a Raci reagují vždy nesmírně ublíženě. Buďto se na své okolí oboří, nebo se uzavřou do sebe. Druhá možnost přitom vede k nezměrnému přejídání. U Raků hrozí riziko vzniku poruchy příjmu potravy, a to především bulimie. Jakožto citliví jedinci se snadno chytí do pasti kolotoče přejídání, zvracení, projímadel a výčitek svědomí.

Ryby

Ryby mají ze všech znamení zvěrokruhu největší tendenci k tloustnutí. Podle znamení sice není možné určit genetickou predispozici k různým chorobám, u Ryb se ale častěji objevují potíže s funkcí štítné žlázy. Pokud štítná žláza nepracuje dostatečně, váha pacientů jde při sebemenším výkyvu okamžitě nahoru. Právě Ryby tak bývají ti, kteří přibírají i ze vzduchu. K jejich fyzické pohodě navíc nepřispívá ani častá emocionální nestabilita, která vede k emocionálními jedení.