Krása a módaMóda

Tchibo Móda v roce 2023: Propadák, nebo zázrak?

Tchibo Móda v roce 2023: Propadák, nebo zázrak?

Babímu létu již dávno odzvonilo a společně s odchodem posledních teplých dní se většina z nás halí do vlněných svetrů, kabátů a zimních bund. Jak už tomu tak bývá, i na toto období přichází Tchibo s exkluzivní nabídkou oblečení, která vás stoprocentně zahřeje, ale je skutečně kvalitní? Vyplatí se do módy investovat a reflektuje aktuální módní trendy?

Již několik let můžeme nejenom na e-shopu, ale i v kamenných prodejnách Tchibo naleznout krom výborné kávy i textil nebo bytové doplňky. Je však otázkou, zda se do těchto kousků vůbec vyplatí investovat.

Funkčnost a praktičnost vítězí nad módou

Tchibo se zaměřuje na široké spektrum zákazníků, naleznete tu vše od sportovního oblečení, přes domácí potřeby až po výbornou nabídku kávy. My se ale dnes zaměříme spíše na jejich textil, jehož nabídka je opravdu rozmanitá. Je ale potřeba podotknout, že Tchibo nabízí kvalitní kousky oblečení, které nezamrzí, ale ani nenadchnou. Rozhodně zde nečekejte módní výstřelky, které jsou běžnou součástí jiných módních domů s oblečením. Tchibo zkrátka vsází spíše na běžné smrtelníky a možná díky tomu se těší mezi zákazníky velkému úspěchu.

Tematické kolekce dle ročního období či příležitosti

Jak už bylo zmíněno na e-shopu této značky naleznete nepřeberné množství oblečení na různé příležitosti pro široké spektrum zákazníků. Praktické oblečení do práce, funkční oblečení na sport či volnočasové aktivity i společenské oblečení, které můžete vynosit nejenom na vánoční večírek. Nejedná se o nejnovější módní výstřelky, přesto oblečení na první pohled nepůsobí lacině. Ba naopak některé kousky jsou z kvalitních materiálů, přesto za příznivou cenu. Spíše se však jedná o módu, která zaujme hlavně starší generaci. Nenajdete tu žádné okázalé střihy, netradiční materiály, ani jinak vyčnívající konfekci. Zkrátka oblečení, které splní svůj účel, ale žádnou přidanou hodnotu od něj čekat nemůžeme.