Krása a módaVlasy

Sestříhané kudrnaté vlasy: 3 důvody, proč si je zamilovat

Sestříhané kudrnaté vlasy: 3 důvody, proč si je zamilovat

Kudrnaté vlasy jsou symbolem něžnosti a romantiky. Asi každá žena s vlasy rovnými jako hřebíky minimálně jednou (ve skutečnosti však nespočetněkrát) zatoužila mít vlasy krásně kudrnaté. Dneska už je tolik možností, jak si kudrliny vytvořit. Kdo by měl nosit sestříhané kudrnaté vlasy? A proč si je vlastně zamilovat?

Proč byste si měli zamilovat sestříhané kudrnaté vlasy?

Patříte-li k majitelkám kudrnaté hřívy, pak moc dobře víte, že péče o ně není vždy úplně jednoduchá a že zkrotit divoké vlny je někdy pořádný oříšek. Mnoho žen nosí kudrnaté vlasy střižené do jedné délky. A to je škoda. Sestříhané kudrnaté vlasy jsou daleko lepší volbou. Chcete prozradit proč?

  • Zjemní rysy obličeje
  • Účes působí živě
  • Melíry krásně vyniknou

Zjemní rysy obličeje

Sestříhané kudrnaté vlasy dokážou příjemně zjemnit drsnější rysy v obličeji. Pakliže máte třeba srdcovitý tvar obličeje nebo obličej hranatý, pak se určitě někdy trápíte pro jeho místy až výrazné části. Mluvíme třeba o lícních kostech nebo o čelisti.

Necháte-li si kudrnaté vlasy postupně sestříhat, na pohled už drsnější rysy a části obličeje nebudou tak patrné a vy budete působit daleko více žensky.

Účes působí živě

Co si budeme povídat. Pakliže jsou vlasy střižené do jedné délky, je to vlastně na celé hlavě jedno a to samé, aneb jak se říká tzv. na jedno brdo. A přiznejme si upřímně, že to není kdovíjaká hitparáda. Oproti tomu sestříhané kudrnaté vlasy jsou neustále v pohybu a účes tak vypadá živě.

Čím to je? Právě tím, že jsou vlasy střižené v různých délkách, takže se mezi sebou různě překrývají a to i při sebemenším pohybu hlavy. Takový účes pak rozhodně není žádná nuda.

Melíry krásně vyniknou

I kudrnatým vlasům sluší melíry, ba co víc, právě na nich vypadají opravdu zajímavě a hravě. Navíc pokud si je necháte postupně sestříhat, budou melíry na pohled ještě zajímavější a rozvernější. I to je důvod, proč nenosit kudrnaté vlasy střižené do jedné délky, ale dopřát jim trochu té extravagance.