Krása a módaVlasy

Šedivé vlasy a účesy: 4 nejmodernější styly

Šedivé vlasy a účesy: 4 nejmodernější styly

Začínají vám šedivět vlasy a snažíte se je skrýt za každou cenu?  Když zešedivíte můžete uvažovat o:

  • Obarvení šedin na původní barvu vlasů
  • Pyšnit se svými šedivými kadeřemi

Níže vám představíme stylové účesy pro šedé vlasy a zabráníme vám k jejich obarvení.

Šedé účesy

Pokud jste příznivcem Pixie účesů, udržujte si je rozcuchané a dodejte jim trochu textury, aby vypadaly moderně. V případě účesů založených na klasickém střihu bob, upravte vlasy uhlazeně s pěšinkou na boku nebo klidně i hravě a kudrnatě. Středně dlouhé vlasy jsou jednoduché a zdůrazňují vrstvy, texturu a konečnou úpravu konečků. Naopak dlouhé styly nejsou tak oblíbené jak krátké, jelikož se hůře udržují.

Stříbrné Pixie

Nikdy nejste příliš staří na to, abyste do svého účesu přidaly trochu odvahy. Pixie nabízí správnou dávku hravosti a přitom si stále udržuje jednoduchost. Do toho můžete přidat trochu světlejší prameny a hned zazáříte.

Klasický Bob

Pokud máte řídké a rovné vlasy, jděte do klasického střihu Bob. Rovně střižený styl kolem hlavy, přibližně na úrovni čelisti s ofinou vepředu. Odhalí zadní část krku a udržuje vlasy nad rameny. Přímo pro šedé vlasy se hodí i platinové odlesky a je ideální pro zaneprázdněné ženy.

Krátké vlnité vlasy

Krátký vlnitý bob účes je sofistikovaný a jako velkým bonusem je dlouhá ofina, která se táhne na stranu a zakrývá uši plus zeštíhluje obličej. Navíc šedé kadeře nejsou úplně šedé. Máme škálu barev: stříbrné, bílé nebo světlé levandulové odstíny.

Polodlouhý šedý balayage pro husté vlasy

S hustými vlnitými vlasy je někdy nejlepší ponechat si kadeře u ramen. Romantický a sladký styl jako středně dlouhý střih s lehkými vlnky na koncích a střídejte světle a tmavé odstíny šedé. Tato kombinace vyrazí každému dech.

Shrnutí

Vždy záleží na struktuře vlasů a preferované délce. Šedé účesy přitahují pozornost k rysům vašeho obličeje a máte nekonečno možností účesů, které stojí za to vyzkoušet, například krátké vlnité vlasy.