Krása a módaMóda

Samodržící punčochy pro silnější stehna: jaké zvolit 2023

Samodržící punčochy pro silnější stehna: jaké zvolit 2023

Samodržící punčochy jsou tak krásné, sexy a praktické! Hodí se ale samodržící punčochy pro silnější stehna. V katalozích a výkladech obchodů vídáme samodržící punčochy jen na štíhlých modelkách ale i ženy kypřejších tvarů čas od času potřebují jejich pomoc. Jak to tedy je a kde pořídit ty nejlepší? To se dočtete v tomto článku!

Vyberte si správnou velikost

Při výběru skutečně dbejte na výběr správné velikosti. Není totiž nic horšího, než když se vám horní lem punčoch nepříjemně zařezává do stehen. Dbejte také na dostatečnou délku. Jinak vám punčochy mohou sjíždět dolů. Příliš velká velikost vám zase na nohou nebude dostatečně držet.

Například na stránce Astratex najdete samodržící punčochy v plus size provedení, kde najdete i obvod. Pro výběr správné velikosti tak stačí změřit stehna v nejširším místě a v tabulce najít příslušnou hodnotu.

Kde koupit samodržící punčochy pro silnější stehna?

Kromě Astratexu, kde najdete plus size samodržící punčochy hned ve třech barvách, se podívejte také do jiných obchodů. Punčochy od této značky jsou totiž sice hezké a kvalitní, za jeden pár však zaplatíte téměř šest set, a to je na silonky v tloušťce 30 DEN poměrně dost.

O něco levnější najdete na stránce allegro, kde je však k dostání pouze jedna barva ve dvou velikostech. Ženy v internetových diskusích často doporučují obchod luxusní punčochy.cz, a to zejména kvůli jejich obrovskému výběru. Jelikož zde ale nemají punčochy přímo označené jako plus size, je na místě nechat si poradit s výběrem vhodné velikosti. I přes kvalitní popisy zboží se připravte na trochu toho hledání.

  • Nechte si poradit s výběrem
  • Zkuste si alespoň pár hodin v samodržících punčochách „na zkoušku“ před vaší akcí
  • Připravte se na větší investici
  • Zvažte i jiné možnosti