Horoskopy

Rozmazlená znamení: těchto 5 dostane vždy to, co chce

Rozmazlená znamení: těchto 5 dostane vždy to, co chce

Rozmazlenost není vlastnost člověka, která by byla oblíbená. Nikdo rozmazlené caparty nemá rád a o to hůř, když tato rozmazlenost přejde i do dospělosti. Které ze znamení mají předpoklad zůstat rozmazlenými i v dospělosti a budou chtít vždy všechno a hned?

RYBY (19. února – 20. března)

Jakkoli jsou ryby emocionálně založené, je pro ně velmi obtížné vcítit se do druhých, když jde o plnění dospěláckých povinností. Domnívají se, že jsou tyto povinnosti nudné a raději je vůbec nedělají, jen aby nemuseli převzít odpovědnost.  Pokud vymyslí projekt, jehož dokončení bude cokoliv bránit, budou si stěžovat a nadávat.

LEV (23. července – 22. srpna)

Lvi se vnímají jako králové všeho tvorstva a podle toho požadují, aby s nimi bylo zacházeno. Jakmile jim řeknete ne, okamžitě vás smažou ze života a raději si najdou někoho, kdo jim „ne“ říkat nebude. V jiných případech vás zmanipulují, abyste za ně peníze utratili.

BLÍŽENCI (21. května – 20. června)

Blíženci se většinou na někoho pověsí, aby mu udávali směr. Jenže tato oběť narozená ve znamení blíženců se musí opravdu snažit, aby se blíženec nenudil. Navíc je zvyklý dostat všechno po čem touží a ideálně hned, zejména pozornost.

BERAN (21. března – 19. dubna)

Jestliže jedincovi narozením ve znamení berana budete dávat byť dobře míněné rady, rozčílí se jako malé dítě, protože dle svého názoru sám nejlíp posoudí, co je pro něj dobré a co nikoli. Bude se rozčilovat a na truc to udělá přesně naopak.

VODNÁŘ (20. ledna – 18. února)

Vodnář uznává jen svou vlastní individualitu. To znamená, že skutečně záleží jen na tom, co chce on bez ohledu na to, co chtějí ostatní, nebo je dokonce správné. Buď jim budete nápomocni nebo jim překážíte.