Horoskopy

Psychopatická znamení: z těchto 5 se mohou vyklubat šílenci

Psychopatická znamení: z těchto 5 se mohou vyklubat šílenci

Manipulativní chování, nedostatek empatie nebo absolutní ignorantství toho, co je ještě pro okolí únosné. To vše v očích ostatních vytváří dojem, že konkrétní člověk je blázen a šílenec. Která ze znamení zvěrokruhu mají sklon manipulovat ostatními a chovat se jak šílenci?

  • Štír
  • Blíženci
  • Beran
  • Lev
  • Střelec

Štír (24. října – 22. listopad)

Jedinci narození ve znamení štíra jsou známí svým intenzivním prožíváním emocí. Pokud se něco nebo někoho upnou, mohou sklouznout k manipulativním technikám. Současně také touží po kontrole. Jakmile nejsou věci po jejich, začnou upadat do psychopatických stavů, kdy jsou schopni čehokoliv.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci mají psychotické chování snad v přirozené povaze. Je to způsobeno tím, že mají rozdvojenou osobnost. Často se přetvařují, protože se velmi dobře umí přizpůsobit společnosti, ve které se zrovna nacházejí. Kvůli tomu nejsou dostatečně autentičtí, což je dohání k šílenství.

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana jsou známí svou velmi ambiciózní a dominantní povahou. Ačkoliv by nejradši měli vše pod kontrolou, občas se jim to příliš nedaří. V těchto chvílích mají sklony k agresivitě. Chovají se v té chvíli jako naprostí šílenci.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi prahnou po neustálé pozornosti. Aby pozornosti dosáhli mají sklony manipulovat s lidmi pro svůj vlastní prospěch. Pokud jsou přistiženi při manipulativním nebo až psychopatickém jednání při získávání pozornosti, ani jim to není líto.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Jedinci narození ve znamení střelce milují svobodu a touží po dobrodružství. Znamená to pro ně celý svět, takže když se jim těchto potřeb nedostává, dohání je to k členství. Navíc jsou poměrně impulzivními jedinci a vše říkají bez servítek. Negativní názory říkají bez ohledu na ostatní, což může být projev psychopatických sklonů střelce.