Horoskopy

Psychopati podle znamení: tito 4 někdy jednají jako smyslů zbavení

Psychopati podle znamení: tito 4 někdy jednají jako smyslů zbavení

Někdy se stane, že člověk se pod stresem nebo v důsledku událostí zachová tak, jak by neměl. Jenže někteří mají předurčeny na základě znamení takové vlastnosti, že jejich chování se může podobat až chování psychopata. Která to jsou?

Beran (21. března – 20. dubna)

Impulzivní beran se velmi snadno uchýlí k chování, které nedokáže ani on sám. Dokáže se rozčílit takovým způsobem, že říká věci, které dokážou opravdu ranit. Daleko nejde ani pro ránu. Pokud jich rozčílíte, pravděpodobně budou řvát a mlátit věcmi jako smyslů zbavení. Nejhorší na tom, že beran tyto interakce vyhledává, protože je pro něj jakousi formou vzrušení a zábavy.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk je velmi materiálně založený. Jakmile cítí, že se má někdo lépe než on, začne jednat, aby nebyl pozadu. Jenže toto jednání je nejhorší možný způsob, jak dosáhnout svého. Lidé narození ve znamení býků totiž budou škodit, jak jen člověk může škodit. Navíc si to omlouvají tím, že mohou dělat cokoliv chtějí.

Blíženci (22. května – 21. června)

Lidé narození ve znamení blíženců jsou profesionály mezi lháři. Jelikož jsou reprezentováni dvojčaty – hodným a zlým. Blíženec si bude tedy často vymýšlet a domýšlet, jak se nejrůznější události staly. Bude lhát, jak když tiskne a nikdy kvůli tomu nebude mít výčitky svědomí, protože svým vlastním lžím uvěří a bude je prezentovat jako jedinou správnou realitu.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Nechtějte naštvat nebo zranit štíra. Pokud tak učiníte, poznáte skutečného psychopata. Štír nikomu nic nedaruje a vždy naplánuje perfektní pomstu, na kterou se bude připravovat po dlouhou dobu, aby byla dokonalá a přišla v nejméně vhodnou chvíli. Navíc se nebude štít do pomsty vmanipulovat také osoby, kterých se to vůbec netýká.