HoroskopyKrásaMóda

Průvodce módním horoskopem: jak si vybrat oblečení podle znamení

Průvodce módním horoskopem: jak si vybrat oblečení podle znamení

Ženy a móda k sobě patří, o tom není sporu. Najít ten nejlepší kousek je často zábava na celé odpoledne. Náš vkus, barevné ladění a celkový styl je z části dán i tím, v jakém znamení zvěrokruhu jsme narozeni. Berani se najdou v červené, Blíženci umí nosit chaos a Raci by měli nosit perly. Co nám sedne právě podle hvězd? A jaké barvy vyzdvihnou naši osobnost? Zde najdete pár tipů, co bude to pravé právě pro vás.

Beran  

Ohnivé znamení, ze kterého vyzařuje energie a síla, to přesně jste vy, Berani. Vaší barvou je bezesporu červená ve všech svých odstínech a neměla by chybět alespoň na nějakém vkusném doplňku. Na rozdíl od jiných si můžete dovolit být v červené od hlavy až k patě, vynikne tak vaše osobnost a budete se cítit velmi dobře. 

Býk 

Máte cit pro krásu a klidně se i trochu rozšoupnete, když narazíte na pěkný kousek do šatníku. Bude vám sedět hedvábí nebo gossamer, celkově na sobě milujete měkkost a příjemnost. V barvách se nijak neomezujte, klidně sáhněte i po pastelových barvách a nebojte se propadnout dokonce i květinovým vzorům. Nejvíce vás přitahují doplňky jako klobouky nebo šátky. 

Blíženci 

Potřebujete stále nové a nové podněty, abyste se cítili naplnění. To pro vás platí i v oblékání. Váš styl je směsicí všeho, co vás zrovna zaujme a často může působit chaoticky. Pokud jste však vy se s sebou spokojeni, vyzařuje to z vás a nikomu nepřijdete zvláštní. Značky vás nijak nezajímají, proto můžete mít ve skříni poměrně rozsáhlý výběr za relativně nízkou cenu. Více vás přitahuje barevnost, nebojíte se různých kombinací.  

Rak 

Jste celkově velmi ekologicky zaměření, a tak i v módě hledáte udržitelnost, šetrnost při výrobě a kupujete s rozmyslem věci, které vám vydrží dlouho. Barvy vás moc nelákají, vystačíte se světlými odstíny šedé a stříbrné, nepohrdnete bílou či krémovou. Jako málokdo si můžete dovolit nosit krajky nejen na spodním prádle. Ve vaší šperkovnici by pak rozhodně neměly chybět perly jako vhodný doplněk. 

Lev 

Překypujete sebevědomím, nosíte hlavu hrdě vztyčenou a rádi se oblečete do něčeho, čím vytřete zrak okolí. Být hvězdou večírku je pro vás samozřejmost, jste ti, kteří zaujmou na první pohled. I při běžném životě rádi vyniknete a potrpíte si na propracovaný styl včetně detailů. Mezi vašimi barvami nesmí chybět žlutá, zlatá a oranžová.  

Panna 

Váš život naplňuje dokonalost, a to platí i v oblékání. Dbáte na to, abyste byli vždy perfektně vyladěni do každé situace. Většinou nosíte své typické oblečení, které by mělo podtrhovat vaši ženskost, nejste módní skokani, kteří překvapí, ale není to na škodu. Prostě víte, co vám sedne a v čem je vám dobře. Barvy i látky milujete přírodní, ideálem je bavlna či len, z barev zelená, hnědá, béžová či plavá. 

Váhy 

Luxus, krása a harmonie vás přesně vystihuje. Váš šatník je široký, velmi vkusný a elegantní. Máte cit pro detail a ladíte doslova od pohledu. Abyste vynikli, vsaďte na jednoduchost, do které zakomponujete nějaký extra doplněk. Vyváží vás to jako správné váhy. Jemné barvy jako perleťová, růžová, světle modré nebo pastelové odstíny vám budou velmi slušet. Nebojte se ani nákladnějších látek jako je brokát, zamilujete si i krajku nebo ručně tkané látky. 

Štír 

Jste plní protikladů, což se odráží i na vašem stylu. Drsný zevnějšek často skrývá jemnou duši. Lásku k černé doplňte tmavou červenou a vsaďte na jemné látky, které vás pohladí. Značka je pro vás důležitá, proto vybírejte poctivě, ať nekupujete zbytečnosti. Rozhodně by vám neměly chybět sluneční brýle. Pokud nosíte brýle dioptrické, vybírejte zajímavé obroučky a tónovaná skla, která vám dopřejí soukromí. 

Střelec 

Experimenty jsou váš denní chleba a nikdy nemáte dost. V módě mícháte tvary i barvy, styly také střídáte a mícháte podle nálady. Sytá červená či fialová, temná modrá nebo růžová nejlépe doplní vaši osobnost. Nejčastěji upřednostňujete sportovní styl říznutý boho stylem, módní trendy sledujete a upravujete podle nich svůj šatník poměrně pravidelně. 

Kozoroh 

Jste hodně aktivní a vaše oblečení tomu musí odpovídat. Jste nejvíc praktické znamení, a tak někdy můžete působit až moc konzervativně, přesto vám nikdo nemůže říct, že vám to nesluší. Kromě praktické stránky máte totiž vytříbený smysl pro eleganci a půvab. Barvy vás moc nelákají, nejraději máte bílou, šedou a černou, uvolíte ještě ke světlejším odstínům hnědé. Víc jich nepotřebujete, abyste okouzlili. 

Vodnář 

Jste naprosto jedineční a dobře to o sobě víte. Styl měníte podle nálady a vždy přidáte něco navíc, nějaký váš vlastní způsob, jak se vyjádřit. proto také milujete seconhandy, ve kterých často můžete najít velmi originální kousky. Velkovýroba není nic pro vás, je příliš svazující pro vaši duši. Nikdy nesáhnete vedle s modrou, zelenou nebo fialovou. 

Ryby 

Snílci každým coulem jste právě vy, Ryby. Sluší vám i látky, které si jiní nemohou dovolit, najdete se v šifonu i mušelínu. Jemné barvy jako krémová, stříbrná, levandulová i bílá vám dodají na jemnosti, sáhnout však můžete i po tmavších odstínech třeba modré a zelené. V růžové budete půvabné. Uspějete v dlouhých splývavých šatech, které vás promění ve vílu.