Krása a móda

Povaha podle znamení: co čekat od každého z nich 2023?

Povaha podle znamení: co čekat od každého z nich 2023?

Každý z nás má jinou povahu. Částečně za ní stojí i znamení, ve kterém jsme se narodili. Jak jste na tom vy?

Beran

Toto znamení patří mezi bojovníky. Je velmi energické, nechybí mu elán. Rádo prosazuje svoji vůli a své chtění uvádí do života. Beran je navíc odvážný a sebevědomý.

Býk

Lidé narození v tomto znamení jsou pracovití a vytrvalí. Řadí se mezi workoholiky. Pokud s něčím začnou, vytrvají u toho až do samotného konce. Nechybí jim rozhodnost a sebevědomí.

Blíženci

Jsou charakterizováni dobrým myšlením. Milují komunikaci v různých podobách. Vystihují je rozhovory, které jim umožní poznat lidi. Přemýšlejí nad věcí. Jsou společenští a velmi aktivní.

Rak

Rak je znamení velice citlivé a vnímavé. Okolní svět vnímá srdcem a tak také žije. Na prvním místě je u něj intuice. Miluje svoji rodinu a svůj domov.

Lev

Královské znamení v sobě spojuje sebevědomí, velkorysost a organizační talent. Velmi rádo stojí v čele. Je plné energie a oceňuje luxus. Ke svým blízkým je velkorysé.

Panna

Je velmi praktická a chlubí se smyslem pro detail. Miluje systematičnost. Je jí vrozená touha po dokonalosti. Miluje pořádek a to jak v domácnosti, tak i ve svém životě.

Váhy

Toto znamení miluje harmonii a soulad. Má mírnou, klidnou a vlídnou povahu. Hledá ve svém životě rovnováhu. Nebojí se obětovat pro své blízké.

Štír

Oplývá pevnou vůlí a intuicí. Tyto vlastnosti jsou u něj na prvním místě. Je vytrvalý a má obrovskou vnitřní sílu. Je to milovník všeho tajemného. Vždy dosáhne toho, co si usmyslí.

Střelec

Jedná se o věčného optimistu. Je to člověk upřímný a přímočarý. Jde si za svými sny a ideály. Jedná otevřeně. Svůj života naplňuje krédem svobody a pravdivosti. Je nezávislý a loajální.

Kozoroh

Mezi důležité vlastnosti tohoto znamení patří cílevědomost a odpovědnost. Věci nebere na lehkou váhu. Charakteristické jsou pro něj praktičnost, sebevědomí a zdravé ambice.

Vodnář

Lidé narození v tomto znamení jsou věční idealisté. Jsou svobodomyslní. Nechybí jim spontánnost. Nemají rádi zažité zvyklosti. Věci dělají po svém. Jsou kreativní, vášniví a nespoutaní.

Ryby

Mají mírnou povahu. Jsou vnímavé a jemné. Charakterizuje je velká empatie a rozvážnost. Řídí se intuicí. Mají velkou vnitřní sílu. Jejich povaha je kreativní a romantická.