Horoskopy

Pořádkumilná znamení zvěrokruhu: TOP 3 milovníci úklidu

Pořádkumilná znamení zvěrokruhu: TOP 3 milovníci úklidu

Úklid pomáhá udržovat náš dům či byt v čistotě a také ve zdraví. Během úklidu však neodstraňujeme pouze mechanické nečistoty z našich domovů, nýbrž také čistíme svou mysl od stresu a dalších psychických obtíží. Ne nadarmo se ve známé české písničce zpívá, že dělání všechny smutky zahání... Které znamení zvěrokruhu patří mezi největší milovníky úklidu a tedy nejvíce pořádkumilovná znamení? Vybrali jsme pro vás TOP 3, tak jdeme na to!

Panna (23. srpna – 22. září)

Pokud se podíváme blíže na charakteristické vlastnosti lidí ve znamení Panny, zjistíme, že jsou precizní ve všem co právě dělají a organizace je jejich druhé jméno.

Jejich nadměrná tendence k pečlivosti (mnohdy až přehnaná) z nich dělá pořádkumilovná znamení zvěrokruhu a jejich vysoké úsilí k dosáhnutí všeho, co si zamanou, je je jen pomyslnou třešničkou na dortu s názvem Úklid…

Kozoroh (22. prosinec – 19. leden)

Málokteré znamení zvěrokruhu má takovou disciplínu jako právě Kozoroh a právě z toho důvodu, že neváhají tvrdě usilovat o svůj úspěch, mohou nad ostatními jedinci vynikat nejen v udržování pořádku, nýbrž také v perfektní životní organizaci.

Chcete si něco někam odložit a nikdy o to nepřijít? Vložte to do rukou Kozorohovi! Právě Kozoroh totiž bude znát nejlepší místo k uložení veškerých cenností, bude pravidelně kontrolovat, zda je vše v pořádku a za několik dalších let najdete vaši cennost v top stavu.

Býk (20. duben – 20. květen)

Stabilní životní situace, domácí prostředí, každodenní komfort. Tyto tři aspekty tvoří pyramidu života každého typického Býka.

Jejich zalíbení v neměnné komfortní zóně jde ruku v ruce s pořádkem a dokonalým uspořádáním věcí nejen doma, nýbrž také v kanceláři nebo třeba v jejich kabelce! Jejich touha po krásném a láskyplném domově jim zároveň dodává patřičnou energii k úklidu a organizování domácnosti.