Horoskopy

Pomstychtivá znamení: 5 lidí, kteří věří, že pomsta je sladká

Pomstychtivá znamení: 5 lidí, kteří věří, že pomsta je sladká

Pomstychtivá znamení zvěrokruhu špatně nesou nespravedlnost, která na nich byla vykonána. Pokud jim někdo ublíží, cítí bolest a zášť. Tito lidé razí heslo, že pomsta je sladká. Patříte i vy mezi pomstychtivá znamení?

Poznejte pomstychtivá znamení zvěrokruhu

Asi každý z nás se už někdy zatoužil někomu pomstít. Někteří jsou ale schopni hnát to do extrému. Pokud je někdo pomstychtivý, pak je přesvědčen, že když mu někdo ublíží, musí za to zaplatit. Pomstychtivá znamení zvěrokruhu věří v oprávněnost pomsty. Kdo mezi ně patří?

  • Štír
  • Rak
  • Lev
  • Váhy
  • Býk

Štír

Štíři nikdy nezapomenou na zradu a zranění. Jakmile jim ublížíte, bylo to naposledy. Tito lidé se nikdy nevzdají touhy vrátit to konkrétnímu člověku – jakmile se ocitnete na jejich seznamu, nedosáhnou pokoje, pokud vám vaše činy nevrátí i s úroky. Naštvat štíra se opravdu nevyplácí.

Rak

Raci zatouží po pomstě vždy, pokud jde o někoho, koho milují. Nemusíte ublížit přímo jim, stačí spáchat něco škaredého na člověku, který je těmto lidem blízký. Tehdy se z nich stane vykonavatel sladké pomsty. Nutno ale dodat, například v porovnání s Štíry jsou Raci ve své pomstě podstatně mírnější.

Lev

Zrozenci Lva bývají ve většině případů odvážní a laskaví. To se ale změní ve chvíli, pokud jim nějakým způsobem ublížíte. Lvi se nejčastěji mstí tehdy, pokud je donutíte žárlit. Vůči osobám, které milují, jsou totiž poměrně majetničtí. Seberte jim něco, co je jejich a ochutnáte lví pomstu.

Váhy

Mezi pomstychtivá znamení zvěrokruhu patří také Váhy. Na první pohled tito lidé působí dojmem, že mají ke všemu kladný přístup. Nenechte se ale zmást. Váhy mají opravdu nízkou toleranci vůči nespravedlnosti. Zlomte takovému člověku srdce a počítejte s tím, že se vám za to nepěkně odvděčí.

Býk

S Býky opravdu není radno si zahrávat. Pokud se někdo narodí v tomto znamení, pak je mu do vínku dána nejen velká síla, ale především trpělivost. Díky té je pak schopen vyčkávat na okamžik, kdy bude možné pomstu vykonat. Od Býka tak nikdy nevíte, kdy můžete čekat zpětný úder.