Krása a módaMóda

Podzimní oblečení pro větší bříško: Zkuste tyto 3 trendy styly

Podzimní oblečení pro větší bříško: Zkuste tyto 3 trendy styly

Dámy, které mají pár kilo navíc v oblasti pasu, si podzim doslova zamilují. Pod svetříky a kabátky se totiž případné nedostatky schovají snáz než pod letní topy. V žádném případě však není vhodné zbytečně se zahalovat do oversized svetrů a velkých kabátů. Nikdo přeci nechce vypadat jako v pytli. Co tedy na sebe?

Vrstvení oblečení

Vrstvení je letos nejen trendy, ale má i celou řadu dalších výhod. Pokud je vám teplo či zima, můžete jednotlivé kousky oblečení snadno odkládat nebo zase oblékat. Vrstvení vám také pomůže zamaskovat případné nedostatky postavy. Jak na to?

Oblékněte spodní vrstvu oblečení tmavou (například černý rolák nebo jiný tmavý top) a poté přehoďte béžový kardigen nebo bílé sáčko. Máte hotovo. Vrchní světlá vrstva oblečení na sebe strhne pozornost a větší bříško zůstane pod tmavým topem skryto.

Svetrové šaty

Svetrové šaty sluší ženám bez rozdílu věku a postavy, klidně je tedy vyzkoušejte i vy. Pokud máte pár kilo navíc, volte raději šaty volnějšího střihu (ne zcela na tělo) a ze středně silného materiálu. Velmi vhodného jsou i úpletové zavinovací šaty. Hezky totiž vypadají i na ženách s větším poprsím.

Tip pro vás: Upnuté šaty si sice dovolit nemůžete, ale pokud chcete být sexy, pořiďte si buď šaty s velkým výstřihem nebo s rafinovaným rozparkem. Upozorněte zkrátka na tu část těla, na kterou jste pyšné.

Džíny s cardiganem

Chcete-li nosit džíny, věnujte pozornost jejich výběru. Vždy volte kalhoty s vyšším pasem (lehce zploští i zamaskují bříško) a vyhněte se tzv. skinny džínám. Raději volte rovné střihy, případně vyzkoušejte stylové boyfriend džíny. K džínám pak oblečte třeba zavinovací top nebo mírně projmuté sáčko.

Tip pro vás: Pokud stále nejste spokojená s tím, jak vypadáte ve výsledném outfitu, vyzkoušejte kvalitní stahovací prádlo. Umí doslova zázraky.