Krása a módaMóda

Podvazkový pás na běžné nošení: dejte mu v roce 2023 šanci!

Podvazkový pás na běžné nošení: dejte mu v roce 2023 šanci!

Myslíte si, že podvazkový pás patří mezi sexy kousky, které najdou v jednadvacátém století své místo výhradně jen v ložnicích při milostných hrátkách? Omyl! Podvazkové pásy patří k velmi praktickým reprezentantům dámského spodního prádla. A že jsou zároveň i velice smyslné? Ano, ale kdo by se kvůli tomu zlobil?

Podvazkový pás jako elegantnější „bratr“ punčoch

Většina dam si nepřipadá právě přitažlivá v momentě, kdy je oděna pouze v silonkách nebo dokonce v punčocháčích. V takovém outfitu se zpravidla nechtějí předvádět ani ženy svým dlouholetým manželům. O podvazkovém pásu však můžeme tvrdit pravý opak. Pokud správně zvolíte jeho velikost, může snadno podnítit představivost a zpestřit rutinní milostný život.

Podvazkový pás na běžné nošení

Kromě toho, že je podvazkový pás sexy, má i mnoho praktických znalostí, díky nimž se vyplatí mít přinejmenším jeden ve svém šatníku. Využijete jej například na plesech, kdy se rozhodnete vynést honosnou róbu. Čím komplikovanější vrchní oděv, tím náročnější vysvlékání punčoch na toaletě.

Tento problém však u podvazkového pásu zcela odpadá. Spodní prádlo se totiž správně obléká až po nasazení podvazkového pásu a jeho upevnění k punčochám. To znamená, že můžete kalhotky sundat bez toho abyste museli sundávat i všechno ostatní.

Kde pořídit podvazkový pás na běžné nošení

Podvazkový pás na běžné nošení bývá v porovnání s jinými modely o něco střídmější. Mívá méně krajek, zato klade větší důraz na funkčnost. Dokáže vytvarovat vaše bříško i boky. Je „ve své práci“ daleko efektivnější a účinnější než tvarovací prádlo či punčocháče.

Krásný podvazkový pás na běžné nošení Situette pořídíte za 699,- na e-shopu Astratex.cz, a to hned ve čtyřech různých barvách. Pěkný výběr mají rovněž značky Etam a Intimissimi. Jedná se však zejména o sexy kousky bez praktických efektů. Dražší ale o to kvalitnější podvazkový pás PrimaDonna Couture pořídíte na stránce eshopspravnapodprsenka.cz. Zaplatíte za něj sice téměř 1800,-, určitě ale nebudete této investice litovat.