Móda

Podprsenka do šatů s holými zády: 4 tipy

Podprsenka do šatů s holými zády: 4 tipy

Holá záda jsou rafinovaná a působí svůdně. Což vyniká skvěle například ve večerních šatech. Podprsenka vám však může tento efekt pokazit. Jak problém řešit?

Jak vybrat podprsenku do šatů s holými zády

Některé uživatelky potřebují pro ňadra oporu. Pokud vaše poprsí vypadá dobře a je dostatečně pevné, bez tohoto kousku spodního prádla se zřejmě obejdete. Ale nemusíte se v šatech ani tak cítit úplně komfortně. Prosvítající bradavky mohou působit vulgárně. Jak tento choulostivý problém řešit?

Pokud si jednoduše potřebujete pod šaty vzít podprsenku, existuje několik variant:

  • podprsenky se silikonovým zadním dílem
  • samodržící podprsenky
  • podprsenky všité do šatů
  • podprsenky se sníženým zapínáním

Podprsenka se silikonovým zadním dílem

V podstatě se v tomto případě jedná o klasicky střiženou podprsenku, která má silikonová ramínka. Zadní díl je pak nahrazen silikonovým páskem. Nevýhodou je v tomto případě hlavně to, že silikonové části nejsou nikdy skutečně neviditelné a žádoucí efekt se tak značně kazí.

Samodržící podprsenka

Samodržící podprsenka se někdy označuje jako lepící. Opatřeny jsou tyto verze samolepicí silikonovou vrstvou. Díky ní přilnou dokonale na tělo. Podprsenka má pouze košíčky, ramínka ani zadní část tak celkový vzhled v šatech kazit nebudou. Nevýhodou je, že těžká prsa toto provedení neudrží, problémem může být také pot v teplém počasí.

Podprsenka se sníženým zapínáním

V tomto případě záleží, jak konkrétně je váš model řešen. Je možné, že pokud hledáte podprsenku například do svatebních šatů s holými zády, bude vám na jedinou konkrétní příležitost vyhovovat podprsenka se sníženým zapínáním, které mívá podobu ramínek překřížených kolem těla. Nevýhodou je, že hluboce vykrojené šaty mohou zapínání i tak odhalit.

Podprsenka všitá do šatů

Pokud vaše vysněná róba nepočítá s všitou podprsenkou, zvažte, že se zručnou švadlenou dohodnete úpravu. Například u svatebních šatů jednoznačně má smysl pro maximální efekt ještě investovat. Případně se některé uživatelky také pokoušejí o úpravu šatů svépomocí a podprsenku si všívají samy.