Horoskopy

Pesimistická znamení zvěrokruhu: těchto 5 vidí svět černě

Pesimistická znamení zvěrokruhu: těchto 5 vidí svět černě

Nejde mít na očích neustále nasazené růžové brýle a všechno okolo sebe vidět v jasných barvách. Tu a tam asi každého z nás dožene stinný pohled na život. Jsou ale tací, kteří jako by snad ani jiný přístup neznali. Poznejte pesimistická znamení zvěrokruhu a zjistěte, jestli k nim třeba taky nepatříte.

Pesimistická znamení zvěrokruhu

Asi každý známe to přirovnání, že někdo vidí sklenici z poloviny plnou a někdo zase z poloviny prázdnou. Pesimistická znamení zvěrokruhu očekávají vždy jen to nejhorší. Kdo patří mezi největší pesimisty?

  • Kozoroh
  • Rak
  • Váhy
  • Panna
  • Štír

Kozoroh

Kozorozi jsou svým okolím vnímáni jako velmi vážné osoby, které jako by snad ani neměli smysl pro humor. Jejich pohled na život je často ponurý a pesimisticky založený. Jde o lidi, kteří jsou kariérně velmi silně založeni a pro úspěch jsou ochotni udělat takřka cokoli. Zrozenci Kozoroha jsou přirozeně zralí a mnohým se tak může zdát, že jsou až příliš vážní a zádumčiví.

Rak

Zrozenci Raka umí velmi rychle střídat nálady, jde o emočně silně založené jedince. U Raka zpravidla neuvidíte optimistickou náladu, ba spíše ho ve většině případů potkáte zamračeného a zakaboněného. A když už přeci jen dobrou náladu má, během mrknutí oka ji dokáže změnit na protivného pesimistu.

Váhy

Mezi pesimistická znamení zvěrokruhu patří také Váhy, které žijí v neustálém strachu z toho, že něco pokazí. Už dopředu očekávají svůj neúspěch, což vede k tomu, že jsou tito lidé věčně zaražení a zasmušilí. Váhy také hodně řeší, co si o nich myslí druzí, jsou vůči sobě samým velmi soudné.

Panna

Panna je analytické a perfekcionistické znamení, které tak úplně neví, jak by mělo okolní svět vnímat z jeho lepší stránky. Tito lidé sami sebe až příliš zaneprázdňují tím, že očekávají to nejhorší, díky čemuž si špatné věci do svého života nechtěně přitahují.

Štír

Zrozenci Štíra jsou velcí tajnůstkáři, kteří díky své povaze na lidi okolo sebe působí špatně naladěni. Tito lidé mají pochopení pro slabé lidské povahy, díky čemuž dokážou vycítit stinné stránky druhých lidí. Tohle poznání z nich dělá velké pesimisty, kteří se na svět nedokáží dívat s růžovými brýlemi na očích.